Katy Perry sa už poriadne zaguľatila! Zlákala ju pláž, Bloom bol na blízku

Speváčka Katy Perry sa teší na svojho prvého potomka.

31.07.2020 00:00
debata

Chvíle tehotenstva si vychutnáva aj relaxom na pláži. V Santa Barbare vyrazila k vode spolu so skupinkou slávnych priateľov. Tehotnej Perry robila spoločnosť napríklad americká modelka Karlie Kloss s manželom, Joshuom Kushnerom. Nechýbal ani partner tehotnej Katy Perry, herec Orlando Bloom.

Speváčka Katy Perry vo vysokom štádiu... Foto: MRM/MEGA / The Mega Agency / Profimedia
Katy Perry Speváčka Katy Perry vo vysokom štádiu tehotenstva relaxuje na lehátku na pláži v Santa Barbare.

35-ročná Perry mala na sebe celé fialové plavky, jej zväčšujúce sa tehotenské bruško je už neprehliadnuteľné. Na pláži sa ho speváčka stále nežne dotýkala – svojho prvého potomka sa už zrejme nevie dočkať. A zatiaľ, čo ona oddychova na lehátku, Bloom sa vo vode preháňal na vodnom skútri a užíval si deň o čosi aktívnejšie ako jeho partnerka vo vysokom štádiu tehotenstva.

Herec Orlando Bloom a Katy Perry. Foto: SITA/AP, Chris Pizzello
Orlando Bloom vzal na premiéru svoju priateľku - speváčku Katy Perry Herec Orlando Bloom a Katy Perry.

Už v apríli svojim fanúšikom prezradila, že spolu so snúbencom sa dočkajú dievčatka. Pre Blooma to bude už druhé dieťa, syna Flynna má s austrálskou modelkou Mirandou Kerrovou. Tehotná hviezda pred časom prezradila, že Orlando Bloom má prirodzený rodičovský inštinkt. „Skvelé je tiež, že Orlando má už deväťročné dieťa. Všetkým si už prešiel, takže, keď ideme vyberať napríklad kočík, je tam a presne vie, čo máme vybrať,“ uviedla v rozhovore pre Hits Radio Breakfast.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Katy Perry #Orlando Bloom