Prezidentka Zuzana Čaputová ukázala nového člena rodiny! Z jej Leona budete namäkko

10.08.2020 10:58

Prezidentka Zuzana Čaputová opäť prekvapila! Na svojom facebooku predstavila nového člena rodiny, dokonca prezradila aj jeho meno.

„Rada by som vám predstavila nášho nového člena rodiny. Je to neskutočne učenlivý a živý psík. Volá sa Leon a už niekoľko týždňov nám robí veľkú radosť,“ napísala k zverejnenému záberu, na ktorom drží malého psíka v náručí. Zároveň sa opýtala svojich fanúšikov, ktorí ju sledujú na facebooku aj na Instagrame, akého domáceho miláčika majú doma. Na Instagrame dokonca pridala aj záber zo záhrady, kde sa malý štvornohý Leon preháňa.

Zábermi zo súkromia z času na čas slovenská prezidentka príjemne prekvapí. Koncom júla poslala pozdrav z dovolenky z Vysokých Tatier, na ktorej ju okrem jej dvoch dcér sprevádzal aj jej nový partner, ekologický aktivista Juraj Rizman. Na dovolenkových záberoch si zapózovala tak, ako ju často nevidieť – v pohodlnom turistickom oblečení spolu s dcérami Emou a Leou.

Ešte predtým prekvapila prezidentka SR aj záberom z kultúrneho podujatia, kedy ruka v ruke s partnerom navštívili divadelné predstavenie Herečky. To herci odohrali v priestoroch Zichyho paláca. Následne ich prezidentka pozdravila a poďakovala za skvelý zážitok.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#Zuzana Čaputová
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Ak sa cítite chorý neváhajte a ostaňte doma, neohrozujte svoje okolie.
Pracovať môžete aj doma, zároveň sa...

+ Malo by byť pre vás samozrejmosťou, že nie všetko na internete je pravda.
Zamyslite sa nad sebou,...