Sima Martausová: Pokoj mi prináša aj zdravá miera vo všetkom

Slovenská speváčka Sima Martausová zverejnila videoklip ku skladbe Srdce nepokojné.

21.08.2020 00:00
Sima Martausová Foto: ,
Speváčka Sima Martausová.
debata

Piesňou, ktorá je zároveň predzvesťou nového albumu, vyjadruje túžbu po vnútornom pokoji. „Piesňou vyjadrujem túžbu po pokoji, ktorý zažívam nielen keď tvorím a hrám, ale aj keď som len tak v tichu… Túžbu po pokoji, ktorý cítim nie len keď vystúpim na vrchol štítu, ale aj keď schádzam dolu, alebo keď musím výstup niekedy kvôli okolnostiam vzdať. Takýto pokoj mám v podstate vo svojich rukách a prinášajú mi ho správne nastavené hranice a zdravá miera vo všetkom,“ povedala o novej autorskej piesni Martausová.

Na nahrávke a v klipe počuť aj vidieť talentovaného klaviristu Daniela Špinera. Okrem neho sa na vzniku piesne podieľali aj bubeník Igor “Ajdži” Sabo a basgitarista Michal Šelep. Ako hudobný producent do skladby vstúpil Randy Gnepa a dychy nahrala štvorica Ľudmila Šestáková, Martin Židek, Peter Sandanus a Martin Oboňa. Dychovej sekcii napísal aranžmány skladateľ a inštrumentalista Adrián Harvan.

Videoklip k singlu speváčka nakrúcala s režisérom Jakubom Mahdalom okrem iného aj v susednej Českej republike, pre pandémiu koronavírusu sa tak musela jeho realizácia na pár mesiacov odložiť. „Druhú časť videoklipu sme dotočili v krásnej prírode pod Veľkým Kriváňom. Prvá časť sa odohráva v divadle a druhá, môjmu srdcu bližšia, v horách, kde som vymenila šaty za turistické oblečenie, v ktorom sa cítim prirodzenejšie,“ priblížila speváčka.

debata chyba
Viac na túto tému: #Sima Martausová

+ Zabúdate na ústnu hygienu, potom sa nečudujte, že vás partner nepobozká.
Automatizácia úspor...

+ Skontrolujte svoju hmotnosť a ak budete spokojná odmeňte sa.
Netrápte sa ohľadom peňazí, dovolenku si treba...