Andy Kraus sa druhýkrát oženil! Hádajte, ktorí slávni kolegovia mu prišli gratulovať...

31.08.2020 07:03

Horúce nedeľnajšie popoludnie posledného augustového víkendu si za termín na svoj deň D vybral známy herec a scenárista Andy Kraus. V jeho prípade to už bolo druhykrát, čo predstúpil k oltáru.

Svadobný deň Andyho Krausa a jeho vyvolenej...
Svadobný deň Andyho Krausa a jeho vyvolenej partnerky Jany. Autor: Onereps / Česká editoriální fotografie / Profimedia

Päťdesiattriročný Kraus, ktorého slovenskí diváci dobre poznajú z hitov ako Susedia, Panelák či skečovej šou Uragán, sa oženil so svojou partnerkou Janou v priestoroch bratislavského Zichyho paláca. Kým nevesta si zvolila pomerne minimalistické, no veľmi elegantné svadobné šaty, bol to práve Kraus, kto pútal pozornosť vzorovaným sakom.

Mladomanželov vozila dlhá biela limuzína, ktorá neprišla len do centra hlavného mesta, ale následne vzala novú pani Krausovú so spokojným manželom aj na svadobnú hostinu do dedinky Mierov. Podľa informácií portálu Topky.sk išlo o podujatie pre približne 50 hostí.

Hercovi a scenáristovi Andymu Krausovi (druhý...
Hercovi a scenáristovi Andymu Krausovi (druhý zľava) a jeho novej manželke Jane (vľavo) prišli do Zichyho paláca gratulovať aj kolegovia zo Susedov - zľava: Eva Matejková, Zuzana Tlučková, Marta Sládečková, Kristína Pírová a Peter Marcin.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: Onereps / Česká editoriální fotografie / Profimedia

Ešte na samotnom obrade, kam prišli Krausovi zagratulovať mnohí jeho kolegovia či priatelia, nechýbali ani jeho spolupracovníci zo šou Susedia. V priestoroch obradnej sály sa objavila napríklad herečka Eva Matejková či kamarátky Zuzana Tlučková a Marta Sládečková – všetky poctivo s ochranným rúškom. Pri pózovaní fotografom vo vonkajších priestoroch si však už komediálny hviezdy zložili ochrany nosa a úst dolu.

Medzi prominentnými hosťami svadobnej nedele sa objavila aj Lucia Hablovičová či herec a komik Roman Pomajbo, ktorý mal dokonca na starosti príhovor.

Mladomanželia sa poznajú od roku 2017 a spoločne už vychovávajú dcéru Adelu, z predchádzajúceho manželstva Andyho Krausa, ktoré sa skončilo po 16 rokoch spolužitia, pochádzajú jeho dve deti – dcéra Zoja a syn Boris.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Vypnúť reklamu
0 debata debata
Viac na túto tému: #svadba #susedia #nevesta #mladomanželia #gratulácie #Andy Kraus

+ Ak máte problémy s pleťou začnite to riešiť s odborníkom.
Nepreťažujte svoj organizmus prílišnou prácou,...

+ Po celom dni sedenia v kancelárii si doprajte prechádzku v prírode.
Financie si strážte ako oko v hlave,...