Hviezdny fešák z Twilightu zhodil 14 kíl. Telo však nepredvádza len z márnivosti

06.09.2020 00:00

Herca Petra Facinelliho si mnohí ešte pamätajú z filmovej ságy Twilight. Jeho šarm a charizma však nepoľavujú ani po rokoch. Ba čo viac, pýši sa aj ukážkovým telom.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Hope this got your attention... September is Prostate Cancer Awareness Month. Today I’m launching the #NicTailorNoPants campaign in partnership with @prostatecancerfoundation sponsored by Nic Tailor Underwear to get men talking about their prostate health. To ALL the guys out there: Here is the mission: To Help spread awareness please post a selfie in your underwear or bathing suit and tag 3 other men to do the same using #NicTailorNoPants and tagging @prostatecancerfoundation. Have fun with it and make it your own. Post your pantless zoom attire, or ure Summer Swimsuit, or Risky Business it with a button down and tighty whities. I know it’s a vulnerable ask... but it’s a vulnerable conversation and we need to get it started. Ladies... encourage your men to do it. And to get screened. Your post and bringing awareness could save lives. Prostate cancer is silent and affects more than 14 million men worldwide. My own father caught it early and survived. Please Take control of your health. Get yearly checkups. Catch it early. And Let’s help support the Prostate Cancer Foundation and help end prostate cancer. I’m going to tag a bunch of friends to get the ball rolling. You just need to post your photo and tag 3 of yours. #NicTailorNoPants @rcmccall @iamadamdavenport @matthieulange @joelmichaely4real @gnhsurf @paolomascitti @kevinbrennan @kaigreene @georgekosturos @derekwarburton @dominicdevore @isaiahmustafa @lancebass @kellanlutz @mrjerryoc @miketyson @ryanseacrest

Príspevok, ktorý zdieľa Peter Facinelli (@peterfacinelli),

Facinelli zverejnil na svojom Instagrame nové zábery, na ktorých pózuje vyzlečený do pol pása. Čiernobiela snímka zachytáva jeho vyšportované a svalnaté telo. Herec však zároveň priznal, že má za sebou niekoľko náročných mesiacov cvičenia a zdravšieho životného štýlu. Podľa jeho slov zhodil bezmála 14 kilogramov.

Dôvod, pre ktorý sa tak rozhodol, však nie je len túžba vyzerať dobre. Štyridsaťšesťročný herec sa totiž rozhodol podporiť výrobcu spodnej bielizne Nic Tailor, ktorý spustil projekt na pomoc a prevenciu odhalenia a liečby rakoviny prostaty u mužov.

Herec Peter Facinelli na premiére filmu Iron...
Herec Peter Facinelli na premiére filmu Iron Man 3. Autor: SITA/AP, Jordan Strauss

„Viem, že je to citlivá otázka … ale je to aj citlivá konverzácia a musíme ju začať. Dámy … povzbuďte k tomu svojich mužov. Treba sa nechať skontrolovať. Váš príspevok a zvyšovanie povedomia môžu zachrániť životy. Rakovina prostaty je potichu a postihuje viac ako 14 miliónov mužov na celom svete. Môj otec ju podchytil skoro a prežil,“ napísal Facinelli k zverejneným fotografiám.

Pre magazín People tiež prezradil, že schudnúť a zapojiť sa do kampane odevnej značky bola pre neho skutočná výzva. Tvrdí však, že sa počas svojej premeny rozvíjal aj duchovne. „Veľa som meditoval, veľa čítal a veľa rástol osobne a chcel som zistiť, či môžem byť tak fyzicky fit, ako len dokážem … Teraz som cítiť sa štíhlejší, vyrysovaný, cítim, že mám oveľa viac energie,“ komentoval Peter Facinelli.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Twilight #rakovina prostaty #Peter Facinelli #Instagram #hore bez
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Chodievajte častejšie do prírody, máte nedostatok pohybu.
Pobavia vás v práci klebety, ktoré sa o vás...

+ Zdravie vám našťastie celkom dobre slúži, nezabúdajte na psychiku.
V práci sú s vami spokojný, robotu si...