Dwayne Johnson, jeho manželka aj malé dcérky: Ochoreli na Covid-19, zotavujú sa

Herec Dwayne Johnson v stredu oznámil, že on, jeho manželka a dve dcéry mali približne pred tromi týždňami pozitívne testy na COVID-19 a z ochorenia sa zotavujú.

03.09.2020 08:17
Herec Dwayne Johnson prišiel na premiéru filmu... Foto: ,
Herec Dwayne Johnson.
debata

Informovala o tom vo štvrtok na svojej webovej stránke stanica CNN. „Môžem vám povedať, že je to jedna z najnáročnejších a najťažších vecí, aké sme kedy ako rodina museli pretrpieť,“ povedal Johnson prostredníctvom videa zverejneného na sociálnej sieti Instagram.

Johnsonove dcéry vo veku štyri a dva roky mali podľa jeho slov len mierne príznaky. Jeho stav i stav jeho manželky Lauren Hashianovej bol však vážnejší. „S radosťou vám však oznamujem, že ako rodina sme na tom dobre,“ povedal a dodal, že nákaza u nich už nie je prítomná a sú zdraví.

Johnson podľa svojich slov verí, že on a jeho rodina sa nakazili od blízkych priateľov. Ľuďom odporučil, aby boli pri stretnutiach s rodinou a priateľmi opatrný a dodržiavali opatrenia vrátane nosenia rúšok s cieľom zabrániť nákaze.

Johnson sa pôvodne chcel venovať športu, predovšetkým americkému futbalu. Napokon sa v súlade s rodinnou tradíciou stal osobnosťou wrestlingu známou pod menom The Rock (Skala). Neskôr sa mu podarilo presadiť sa aj ako hercovi. Predstavil sa vo filmoch Múmia sa vracia, Kráľ Škorpión, Vitajte v džungli, Kráčajúca skala, Buď cool, Neľútostný pomstiteľ či Rýchlo a zbesilo 5–7.

debata chyba
Viac na túto tému: #Dwayne Johnson #Covid-19
Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy

+ Zdravotné ťažkosti pomaly ustupujú a vy sa budete tešiť z lepšej kondície.
Potrebujete dostať novú...

+ Život v strese a nepravidelná strava môžu spôsobiť žalúdočné ťažkosti.
Niektoré finančné plány do konca roka...