Parišková posiela odkaz a prosbu z nemocnice: Osud sa s nami dokáže všelijako zahrať

03.09.2020 12:20

Známa moderátorka televízie JOJ, Aneta Parišková, zvádza od mája boj s ťažkou diagnózou.

Ako informovala pred časom na svojom facebooku, lekári jej diagnostikovali Non Hodgkinov lymfóm. Kvôli chorobe je aktuálne nútená stráviť na nemocničnom lôžku niekoľko týždňov, počas ktorých podstupuje v Národnom onkologickom ústave chemoterapiu.

Sympatická moderátorka sa prihlásila svojim fanúšikom z nemocničného lôžka opäť, dokonca s výzvou. „Osud sa s nami dokáže všelijako zahrať… 6 rokov som bola ambasádorkou darcovstva krvi pre Slovak Red Cross a nadšenou darkyňou krvi, naposledy 14.2.2020. No situácia sa otočila a dnes som ako onkohematologická pacientka prvýkrát dostala transfúziu. Je mi veľmi ľúto, že už krv nikdy nebudem mocť darovať. Ak ju možete darovať vy, prosím, urobte to. Pacientov, ktorí krv potrebujú je veľa. A vám to dá krásny pocit, že ste niekomu pomohli, či dokonca zachránili život. Ďakujem.“

Parišková o svojom boji pravidelne informuje svojich fanúšikov, od ktorých sa jej dostáva veľkej podpory. Oporou sú jej v tomto období aj traja synovia – Daniel (12), Nathan (7) a Gabriel (8), ako aj jej manžel, Miroslav Polakovič. S ním sa známa televízna hviezda postavila minulé leto pred oltár.

V júli sa jej podarilo príjemne prekvapiť divákov televízie JOJ, keď sa vrátila na televízne obrazovky. Po boku kolegu Jána Mečiara si sadla do štúdia hlavnej spravodajskej relácie o 19:30 a prihovorila sa divákom tak, ako to robila roky.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#televízia JOJ #rakovina #Aneta Parišková
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Doprajte si viac rybacieho mäsa, potrebujete ho pre svoje zdravie.
Starostlivosť o zviera beriete príliš...

+ Stretnete osobu, ktorá vám zoberie aj tú poslednú energiu, čo máte.
Popremýšľajte nad...