Efron vraj zahorel láskou k Austrálii! A k tejto kráske... bude sa sťahovať?

09.09.2020 00:00

Herca Zaca Efrona dlho nespájali so žiadnou oficiálnou partnerkou, ale to je už, zdá sa, minulosť. Americký herec sa mal zahľadieť do sympatickej Austrálčanky.

Herec Zac Efron.
Herec Zac Efron. Autor: SITA/AP, Chris Pizzello

Efron strávil u protinožcov niekoľko týždňov v rámci filmovania svojej šou pre televíziu Netflix. Viaceré médiá už dávnejšie informovali o tom, že 32-ročný filmový hrdina sa do krajiny zamiloval a zvažuje vraj presťahovať sa tam aspoň na časť roka. Dôvodom by však mohla byť aj nová partnerka.

Reč je o Vanesse Valladaresovej, ktorú mal stretnúť v jednom z podnikov, kde sa zastavili so štábom. Vanessa pracovala ako čašníčka. Počas leta dvojicu zachytili viackrát spoločne, či už to boli paparazzovia, alebo bežní ľudia na ulici, ktorí následne informovali médiá. Nedávno sa dvojica tiež vydala spoločne na lyžovačku do Thredbo.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa ☥ ☥ (@_is_ness),

O Valladaresovej sa toho veľa nevie, zábery britského Daily Mail, na ktorých sú zachytení s Efronom pôsobia viac akoby boli skutočne dobrými kamarátmi a nie partnermi. Ale to vedia asi len oni dvaja.

Efron však údajne už začal uvažovať nad kúpou nehnuteľnosti v populárnej oblasti Byron Bay, kde má svoju vilu napríklad aj herec Chris Hemsworth či jeho brat Liam. Často tam lieta z USA aj herec Matt Damon a do rodnej vlasti sa na niekoľko mesiacov v roku vracia aj herečka Nicole Kidman.

Presťahovaním sa do Austrálie však určite neplánuje Zac Efron rezignovať na hereckú kariéru. Nedávno sa objavili informácie, že by sa mal objaviť v jednej z mužských úloh v remake slávnej komédie Traja muži a nemluvňa.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Peachy

Príspevok, ktorý zdieľa ☥ ☥ (@_is_ness),

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

0 debata debata
Viac na túto tému: #Zac Efron #sťahovanie #partnerka #láska #Austrália

+ Hydratujte svoje vlasy, zaslúžia si to rovnako ako vaša pleť.
Máte najlepšie vzdelanie, nepracujte niekde...

+ Stres vám neprospieva, vyventilujte sa so svojimi priateľmi.
Plne sa sústreďte nato čo robíte,...