Leto patrí ružovej! Brigitte Nielsen v plavkách, takto sa zabáva s malou dcérkou

V júli oslávila slávna Brigitte Nielsen ako mama malej dcérky 57. narodeniny.

09.09.2020 00:00
debata

Svoj malý poklad si niekdajšia manželka Sylvestra Stalloneho užíva ako len môže a o svoje šťastné okamihy sa delí aj so svojimi fanúšikmi na Instagrame, ktorých má takmer 150 000. Aktuálne ich potešila novým, veselým záberom – pózuje na ňom spolu s dcérkou Fridou na terase a obe majú na sebe ružové plavky. Malé dievčatko oblieva svoju mamu vodou, z čoho má viditeľne radosť. Materstvo si niekdajšia modelka užíva naplno a pri malej dcérke doslova mladne.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Tosty hot Labor weekend but she got the refreshments

Príspevok, ktorý zdieľa Brigitte Nielsen (@realbrigittenielsen),

Dcérku Fridu Nielsen porodila ako 54-ročná, dievčatko prišlo na svet zdravé, no vážilo necelých 2 500 gramov. O svojej náročnej ceste k dcérke už slávna blondínka hovorila niekoľkokrát. "Lekári mi na začiatku procesu umelého oplodnenia povedali, že šance na bábätko sú naozaj malé, len 2 a pol percenta. Vždy som im opakovala, že to budem skúšať, raz to musí vyjsť,“ opísala napríklad pre magazín OK!. Otcom dievčatka je Nielsenovej manžel, 41-ročný Mattio Dessi.

Okrem dcéry má rodáčka z Dánska štyroch dospelých synov, 25-ročného Raoula Meyera Jr., 27-ročného Douglasa Meyera, 30-ročného Killiana Gastineau a 36-ročného Juliana Windinga.

Brigitte Nielsen odštartovala hereckú kariéru v akčnom filme Červená Sonja (1985), v ktorom si zahrala po boku Arnolda Schwarzeneggera. V tom istom roku sa stretla so Sylvestrom Stalloneom a ešte koncom roka sa za neho stihla vydať. Spoločne si zahrali v snímkach Rocky IV (1985) a Kobra (1986). Rozviedli sa v roku 1987. Hviezda, ktorá sa nevyhla problémom s alkoholom a niekoľkým škandálom, sa ukázala aj v snímkach ako Policajt v Beverly Hills 2 (1987), Snowboardová akadémia (1996) či niekoľkých televíznych filmoch o princeznej Fantaghiro.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Brigitte Nielsen

+ Rozhodne si neodopierajte kvalitnú pedikúru, bolesť sa rýchlo stratí.
Budúce finančné rozhodnutia by mali byť...

+ Aj vaše telo potrebuje doplniť vitamín D, slniečko vám k tomu dopomôže.
Nepotrebný majetok môžete predať...