Podoba, ktorá prekvapí! Schwarzeneggerov syn vyzerá ako otcove mladšie JA

12.09.2020 13:30

Snaží sa vari dostihnúť svojho slávneho otca? Ktohovie. Isté však je, že len pred pár rokmi uznaný syn herca, kulturistického šampióna a bývalého guvernéra Kalifornie Arnolda Schwarzeneggera akoby mu z oka vypadol...

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Don’t TRI and get BI, or you’ll be DELT with!

Príspevok, ktorý zdieľa Joseph Baena (@projoe2),

Teda, aby sme boli presní, mladý svalovec sa skutočne ponáša na svojho otca v začiatkoch jeho hollywoodskej a kulturistickej kariéry.

Len 22-ročný Baena, ktorý je plodom Schwarzeneggerovho romániku s bývalou opatrovateľkou Mildred Patricia, zverejnil nedávno na svojom Instagrame momentku z posilňovne. Tých tam má vlastne desiatky, ale práve na poslednom zábere, napínajúc svaly pri trénovaní bicepsov pôsobí ako dvojička niekdajšieho Arnieho.

Záber z 20. mája 1977: Herec a kulturista...
Záber z 20. mája 1977: Herec a kulturista Arnold Schwarzenegger predstavil film Pumping Iron. Autor: SITA/AP

Hoci Joseph Baena roky netušil, kto je jeho pravým otcom, zdá sa, že dnes sa vzťahy medzi Arnoldom a jeho najmladším synom vyvíjajú skutočne dobrým smerom. Paparazzovia ich už viackrát zachytili spoločne, pri tréningu, v reštaurácii a naposledy pri spoločnej jazde na bicykloch v uliciach Santa Moniky.

Arnold Schwarzenegger, ktorý bol dlhé roky ženatý s Mariou Shriverovou, má práve s ňou ďalšie štyri ratolesti – dcéry Katherine a Christinu a synov Patricka a Christophera.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

0 debata debata
Viac na túto tému: #syn #podoba #Joseph Baena #Arnold Schwarzenegger

+ Mohutnejšia postava vám už dlhšie robí problémy, začnite s tým niečo robiť.
Nie ste unavený, ste len...

+ Stále len pracujete, mali by ste si aj oddýchnuť, takto sa len trápite.
Za málo peňazí robíte veľa roboty,...