George a Charlotte sa vrátili do školy! Každý rodič si vydýchne, žartuje princ William

13.09.2020 14:00
vojvodkyňa kate
Princezná Charlotte s princom Georgeom prichádzahjú do školy Thomas's Battersea v Londýne - archívny záber. Autor: ,

Princ William a vojvodkyňa Kate sú trojnásobnými rodičmi. Počas pandémie, podobne, ako iní rodičia, museli aj oni svoje ratolesti vzdelávať v domácom prostredí.

Thomas's School v obvode Battersea, ktorú navštevovali princ George a princezná Charlotte, v marci svoje brány zatvorila. Teraz je opäť otvorená. Kráľovským rodičom tak povinnosť vyučovať svoje ratolesti doma odpadla – George a Charlotte opäť chodia do školy.

Princ William (38) počas týždňa navštívil policajnú stanicu v Belfaste, aby sa tam poďakoval policajtom za ich prácu počas pandémie. Ako píše magazín Hello, potvrdil tak informáciu, že dve ich deti začali opäť chodiť do školy. „Myslím si, že každý rodič si vydýchne, že sa škola opäť začala,“ povedal počas rozhovoru s policajtmi a dodal: „Päť mesiacov, no, bolo to úžasné, ale naozaj dlhé obdobie.“

Už pred časom v podcaste „The Peter Crouch Podcast“ opísal, že domáce vzdelávanie si vyžaduje veľkú dávku rodičovskej trpezlivosti, ktorá mu občas chýbala. Zároveň priznal, že vyučovanie matematiky mu robilo takisto problém. „Trochu som sa hanbil za svoje matematické vedomosti. Veď som nevedel matematiku pre druhý ročník,“ dodal so smiechom."

Obe ratolesti kráľovského páru navštevujú Thomas's School v obvode Battersea, ktorá sa nachádza niekoľko kilometrov od ich rodinného sídla v Kensingtonskom paláci. Za ročné štúdium na tejto škole kráľovskí rodičia platia 19 000 libier. Školu navštevuje približne 560 detí vo veku od štyroch do 13 rokov.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#princ William
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Snažte sa obmedziť mliečne výrobky, škodia vašej pleti.
Zaplatíte svoje dlhy, ktoré máte a bude sa vám...

+ Doprajete si veľa kvalitného spánku, budete potrebovať novú energiu.
Vitamín D môžete načerpať aj na...