Aj školské uniformy im pristanú! Krásne dcéry Letizie už zarezávajú v laviciach

14.09.2020 00:00

Aj školy v Madride otvorili svoje brány. Kráľovná Letizia odviezla svoje dve dcéry priamo pred školu, kde podstúpili, tak ako iní školáci, povinné meranie telesnej teploty.

Leonor (14) a mladšia Sofia (12) mali na sebe školské uniformy a ich tváričky im zakrývali rúška. Dve pekné blondínky ešte stihli zakývať svojej mame a ich kroky už smerovali do interiéru školy. 47-ročná Letizia zostala sedieť v aute, po celý čas však mala aj ona tvár zakrytú rúškom.

Princezná Leonor a princezná Sofia prichádzajú...
Princezná Leonor a princezná Sofia prichádzajú so školy v Madride. Autor: Profimedia

Španielsku kráľovskú rodinku bolo vidieť aj počas leta, obe dcéry spolu s rodičmi, kráľom Felipem a mamou Letiziou, navštívili napríklad kultúrne podujatie v Meride. Okolo španielskej kráľovskej rodiny zúril počas leta škandál, o ktorý sa postaral bývalý kráľ Juan Carlos I. (82). Ten veľmi narýchlo opustil Španielsko, ktorého v súčasnosti vyšetruje Najvyšší súd v súvislosti korupčnými aktivitami. Svoje rozhodnutie opustiť krajinu vysvetlil tým, že nechce, aby jeho súkromné škandály a obvinenia z korupcie zatienili vládu jeho syna, kráľa Filipa VI. Ten sa snaží spolu s rodinou žiť bežný život.

Ako vidieť na aktuálnych záberoch spred školy, obe tínedžerky sú štíhle po mame, niekdajšej televíznej moderátorke Letizii Ortiz, ktorá sa stala manželkou španielskeho kráľa v roku 2004, keď si dvojica povedala „áno“ v Madride. Práve v hlavnom meste Španielska manželia žijú aj vychovávajú svoje dcéry.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#kráľovná Letizia
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ V zdravom tele, zdravý duch, ľahšie cvičenie ešte nikomu neublížilo.
Dnes nič neriskujte, nie je na to...

+ Chýbajú vám vitamíny, skúste zjesť aspoň jedno ovocie denne.
Peniaze nie sú prvoradé, ale úver splácať...