Aj školské uniformy im pristanú! Krásne dcéry Letizie už zarezávajú v laviciach

Aj školy v Madride otvorili svoje brány. Kráľovná Letizia odviezla svoje dve dcéry priamo pred školu, kde podstúpili, tak ako iní školáci, povinné meranie telesnej teploty.

14.09.2020 00:00
debata

Leonor (14) a mladšia Sofia (12) mali na sebe školské uniformy a ich tváričky im zakrývali rúška. Dve pekné blondínky ešte stihli zakývať svojej mame a ich kroky už smerovali do interiéru školy. 47-ročná Letizia zostala sedieť v aute, po celý čas však mala aj ona tvár zakrytú rúškom.

Princezná Leonor a princezná Sofia prichádzajú... Foto: Profimedia
leonor Princezná Leonor a princezná Sofia prichádzajú so školy v Madride.

Španielsku kráľovskú rodinku bolo vidieť aj počas leta, obe dcéry spolu s rodičmi, kráľom Felipem a mamou Letiziou, navštívili napríklad kultúrne podujatie v Meride. Okolo španielskej kráľovskej rodiny zúril počas leta škandál, o ktorý sa postaral bývalý kráľ Juan Carlos I. (82). Ten veľmi narýchlo opustil Španielsko, ktorého v súčasnosti vyšetruje Najvyšší súd v súvislosti korupčnými aktivitami. Svoje rozhodnutie opustiť krajinu vysvetlil tým, že nechce, aby jeho súkromné škandály a obvinenia z korupcie zatienili vládu jeho syna, kráľa Filipa VI. Ten sa snaží spolu s rodinou žiť bežný život.

Ako vidieť na aktuálnych záberoch spred školy, obe tínedžerky sú štíhle po mame, niekdajšej televíznej moderátorke Letizii Ortiz, ktorá sa stala manželkou španielskeho kráľa v roku 2004, keď si dvojica povedala „áno“ v Madride. Práve v hlavnom meste Španielska manželia žijú aj vychovávajú svoje dcéry.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #kráľovná Letizia
Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy

+ Dariť sa vám síce nebude najlepšie, o to lepšie však budete vyzerať.
Ľahko si presadíte zmeny v zamestnaní, ale...

+ Dávajte si pozor na predražené bio výrobky, rovnako dobré sú aj lacnejšie.
Vaša neochota a pohodlnosť vám lepšie...