Takto sme princeznú Charlene ešte nevideli! Zničená padla Albertovi do náručia

14.09.2020 11:00

Manželka princa Alberta má za sebou náročnú fyzickú skúšku. Dala jej zabrať!

Na zábery z červených kobercov či z balkóna kniežacieho paláca v Monaku – tak na takéto obrázky princeznej Charlene sme zvyknutí. Teraz sa však manželka princa Alberta ukázala aj v inom svetle. Ako vidieť, aj ona je človek z mäsa a kostí a tak vyčerpanie a únava dokážu „prevalcovať“ aj ju. A to aj napriek tomu, že ako bývalá olympijská plavkyňa toho zvládne zrejme viac než bežní smrteľníci.

Princezná Charlene s manželom, princom...
Princezná Charlene s manželom, princom Albertom, po ukončení charitatívneho preteku v Monaku. Autor: Profimedia

42-ročná Charlene sa zapojila do náročného športového podujatia s charitatívnym poslaním – na vodných bicykloch štafetovo prešla spolu so svojím tímom 180 kilometrov dlhú vodnú trať z ostrova Korzika do Monaka. Išlo o podujatie „The Crossing: Calvi-Monaco Water Bike Challenge“, ktorú organizovala práve nadácia princeznej Charlene.

Princ Albert a kňažná Charlene - archívny záber.
Princ Albert a kňažná Charlene - archívny záber. Autor: SITA/AP, Christian Alminana

A zatiaľ, čo počas štartu podujatia Charlene nešetrila úsmevmi, pri návrate do cieľa podľahla emóciám a vyčerpaniu a unavená padla do náručia svojho manžela, princa Alberta. Ten ju čakal v cieli spolu s ich dvoma ratolesťami, princeznou Gabriellou a princom Jacquesom. Na podujatí sa zúčastnil aj brat princeznej Charlene, Gareth Wittstock.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#princezná Charlene #Monako
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Mali by ste dôverovať svojmu inštinktu, dokáže vám veľa naznačiť.
Objavia sa drobné problémy okolo...

+ Zvýšte starostlivosť o nechty na rukách aj nohách, sú odrazom hygieny.
Nezabúdajte na vaše dlhy, snažte...