Hilaria a Alec Baldwinovci so všetkými deťmi! Takto vyzerajú unavení rodičia

17.09.2020 00:00
Manželský pár Hilaria Baldwin a Alec Baldwin na...
Manželský pár Hilaria Baldwin a Alec Baldwin. Autor: ,

Hilaria Baldwin porodila svojmu manželovi, hercovi Alecovi Baldwinovi (62), pred pár dňami piateho potomka.

Ku Carmen (6), Rafaelovi (4), Leonardovi (3) a Romeovi (1) tak pribudol ďalší súrodenec. Hoci manželia jeho meno neprezradili hneď, dnes už je jasné, že synček sa volá Eduardo.

Šťastná mamička sa medzičasom už stihla pochváliť hneď niekoľkými zábermi malého pokladu. Okrem iných zverejnila aj spoločnú fotografiu celej rodinky, už aj s jej najmladším prírastkom. Všetci sedia na sedačke a čerstvá mamička nezabudla poznamenať, že ako rodičia piatich detí sú veľmi unavení. Na zábere vidieť spiaceho Aleca Baldwina aj jeho manželku.

Pekná cvičiteľka jogy zverejnila aj záber, na ktorom je zachytený týždenný Eduardo, ako sa pozerá na svoju mamu. Šťastie Hilarie Baldwinovej je ohromné aj preto, že v nedávnom období o dve deti prišla, potratila. Správu o novom tehotenstve prezradila pekná tmavovláska prostredníctvom Instagramu v apríli.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

1 week old: we stare each other down

Príspevok, ktorý zdieľa Hilaria Thomas Baldwin (@hilariabaldwin),

Alec Baldwin tvorí s 36-ročnou Hilariou pár od augusta 2011, pričom v apríli 2012 sa zasnúbili a v júni 2012 sa zosobášili. Herec Alec Baldwin má tiež 25-ročnú dcéru Ireland s bývalou manželkou, herečkou Kim Basingerovou.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#Hilaria Baldwin
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nevymýšľajte si, namiesto toho si plňte povinnosti v čas.
Počas dňa sa nezaoberajte len...

+ Snažte sa obmedziť mliečne výrobky, škodia vašej pleti.
Zaplatíte svoje dlhy, ktoré máte a bude sa vám...