Len oni dvaja! Sexi Knechtová s Ďuricom v novom klipe, pozrite si ho

Tu je novinka od speváčky Kataríny Knechtovej s názvom „Takí sme“, do ktorej si pozvala speváka Adama Ďuricu. Pieseň nájdu fanúšikovia na novom albume SVETY, ktorý vyjde už v októbri.

17.09.2020 00:00
Knechtová Foto:
Katka Knechtová a Adam Ďurica v klipe "Takí sme".
debata

Speváčka, skladateľka, textárka, klaviristka a gitaristka Katka Knechtová predstavuje novú skladbu „Takí sme“. Autorom hudby je samotná speváčka, text má na konte Silvia Kaščáková. "Musím sa priznať, že táto skladba vznikala nejakú chvíľu. Vedela som, že chcem mať na albume duet. Takže som sa snažila to vyskladať hudobne aj textovo tak, aby hlasy zneli krásne, dopĺňali sa, a aby pieseň mala tu správnu myšlienku a samozrejme nejakú dynamiku. A v neposlednom rade asi to najdôležitejšie, aby mala emóciu,“ vysvetľuje Katka Knechtová.

Spevák Adam Ďurica bol pre ňu jasnou voľbou. "Vedela som, že chcem pekný mužský hlas, dobrého muzikanta a zároveň niekoho, koho poznám a koho si vážim. Počas nahrávania skladby, teda pri štúdiovej práci sme sa s Adamom nestretli, ja som pracovala v prešovskom štúdiu a Adam zase v Bratislave. Keďže bol kvôli covidu obmedzený pohyb aj možnosti stretávať sa všeobecne. Ale v tejto digitálnej dobe nie je nič výnimočné, že muzikanti komunikujú takýmto spôsobom,“ prezradila Katka.

K skladbe vznikol klip, v ktorom je Katka sexi ako nikdy predtým. „Kvôli aktuálnej kríze sme museli veľa lokácií vypustiť. Réžie sa ujal Jakub Gulyás, ktorého som oslovila, pretože milujem jeho "oko“ a ako vidí veci. Scenár bol v podstate výsledkom našich debát a mojej predstavy o vizuále. Účinkujeme v ňom len my dvaja, Adam a ja. Adamov prístup bol profesionálny. Keďže sa mu pieseň páčila a rozhodol sa ísť do toho so všetkým, čo k tomu patrí, robil všetko preto, aby som bola spokojná a aby naplnil moje predstavy. Spolupráca bola výborná, som mu vďačná,“ uzatvára Knechtová.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Katarína Knechtová #Adam Ďurica

+ Jedzte pravidelne po malých dávkach, budete sa tak cítiť lepšie.
Vyjednávanie o lepších cenách môže zlepšiť vašu...

+ Nezabúdajte ani na svoje zdravie, doprajte si čas pre seba.
Neponižujte sa, pravdou je, že ste oveľa lepší ako...