Fakt kočka! Sestrička Svarinská zhodila rovnošatu a takto žiarila

20.09.2020 00:00

Začiatkom septembra sa k divákom dostala tretia séria obľúbených Sestričiek.

Štvorica hlavných hrdiniek v podaní herečiek Dany Košickej, Anikó Vargovej, Kristíny Svarinskej a Kristíny Madárovej opäť rozohrala svoje osudy – v nemocnici aj mimo nej. Diváci Markízy sa počas novej sezóny dočkajú celkovo desiatich epizód.

Kristína Svarinská v seriáli Sestričky.
Kristína Svarinská v seriáli Sestričky. Autor: TV Markíza

Stálou súčasťou tímu je od prvej série aj Kristína Svarinská. 31-ročná herečka hrá rolu peknej sestričky Emy. Pred kamerami rieši problémy nielen v práci, ale pokúša sa nájsť aj šťastie a lásku v súkromí. Opäť sa rozohráva jej príbeh so seriálovým kolegom, ktorého stvárňuje Matúš Kvietik. Krásna hnedovláska dokázala v Sestričkách zaujať aj pikantnejšími scénami – v tých bol jej partnerom herec Braňo Deák.

Kristína Svarinská v Štúdiu  L+S na predstavení...
Kristína Svarinská v Štúdiu L+S na predstavení novinky Zajačik. Autor: Profimedia

Problémy s láskou však rieši aj v divadelnej novinke Štúdia L+S s náznom Zajačik – v zúfalej komédii o láske, dozrievaní, čarovaní a šťastí, ktoré môže nečakane zazvoniť. V nej sú Svarinskej kolegami Zuzana Fialová, Zuzana Vačková, Marián Mitaš a Noël Czuczor. Svarinská v divadle počas predstavenia novinky žiarila rovnako, ako pred kamerami Sestričiek. Zelenú nemocničnú rovnošatu vymenila za čierne šaty, ku ktorým zvolila čierne tenisky. Výrazný rúž na perách, široký úsmev a rozpustená hriva – je jasné, prečo Kristína Svarinská patrí k našim najkrajším herečkám.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#sestričky #Kristína Svarinská
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ So svojim zdravotnými ťažkosťami sa zdôveríte partnerovi, pomôže.
Zvoľnite tempo a...

+ Chcete znížiť hmotnosť, ale na tanier si nakladáte porcie za dvoch.
Podarí sa vám ušetriť...