Všetky tínedžerky chceli byť ako ona! Dnes krásnu Marisu z O.C. Kalifornia nespoznáte

21.09.2020 00:00

V roku 2003 z herečky Mischy Barton spravil seriál O.C. Kalifornia zo dňa na deň hviezdu.

Jej seriálovú postavu, krásnu Marisu Cooperovú, milovali tínedžerky na celom svete. Štíhla kráska s dokonalou hrivou plietla hlavy mladých mužov na všetkých kontinentoch. Dnes už môže na slávu spred rokov iba spomínať.

Mischa Barton na aktuálnej snímke v uliciach LA.
Mischa Barton na aktuálnej snímke v uliciach LA. Autor: Profimedia

34-ročná hviezda svoju niekdajšiu seriálovú postavu v ničom nepripomína. Môžu za to nielen jej problémy s drogami či alkoholom, ale aj večný boj s jo-jo efektom. Keď Barton seriál opustila, jej život sa ubral celkom iným smerom, ako si predstavovala. Závislosť od drog a alkoholu ju od roku 2007 priviedla niekoľkokrát do liečebne.

Herečka Mischa Barton na zábere z roku  2006.
Herečka Mischa Barton na zábere z roku 2006. Autor: SITA/AP, ROB GRIFFITH

Občas sa fotografom podarí herečku zachytiť a stalo sa to aj teraz – priamo na ulici v Los Angeles počas venčenia jej psa. Ako vidieť na fotografii, kilá navyše sú späť a herečka hviezdu červených kobercov nijako nepripomína. Vyhýbajú sa jej aj lukratívne pracovné ponuky, problémy s producentami ju prenasledujú od roku 2014, kedy sa „vykašľala“ na zmluvu a dala prednosť túlaniu sa po Európe. Scenárista Daniel Lief ju vtedy zažaloval za to, že neprišla na nakrúcanie snímky Promot.

Herečka Mischa Barton na zábere z roku  2005...
Herečka Mischa Barton na zábere z roku 2005 počas udeľovania cien Emmy. Autor: SITA/AP, CHRIS PIZZELLO

Napriek tomu, že práve spomínaný seriál O.C. Kalifornia jej priniesol bohatstvo aj slávu, na toto obdobie nespomína v najlepšom. Povedala to v minulosti počas šou televízie ABC, Dancing with the stars". „Počas toho, ako som robila O.C. Kalifornia, som prišla do bodu, kedy ma už práca na seriáli absolútne nenapĺňala. Mala som pocit, akoby som nastúpila na vlak, z ktorého sa nedá vystúpiť. Vtedy prišiel čas, urobiť krok späť.“

Herečka Mischa
		Barton na zábere z roku 
		2005...
Rachel Bilson a Mischa
		Barton zo seriálu
		O.C....
+2Herečka Mischa Barton
		na zábere z roku 
		2006.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#Mischa Barton
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ So svojim zdravotnými ťažkosťami sa zdôveríte partnerovi, pomôže.
Zvoľnite tempo a...

+ Mali by ste sa vyhýbať surovému mäsu, hlavne ak ste tehotná.
Dnes sa v práci nevyskytne nič, čo by...