Kelly Clarkson prehovorila o rozvode: Chcem chrániť naše deti a ich srdcia

23.09.2020 00:00
Manželia Brandon Blackstock a Kelly Clarkson na...
Manželia Brandon Blackstock a Kelly Clarkson na zábere z januára 2020. Autor: ,

Len pred pár mesiacmi poriadne prekvapili správy o tom, že speváčka a moderátorka Kelly Clarkson sa ide rozvádzať. Jej na pohľad idylické manželstvo s Brandonom Blackstockom skrátka nevyšlo.

Clarkson sa na túto tému sústredila aj počas premiéry nových epizód svojej vlastnej talk-šou, ktorá žne úspech medzi americkými divákmi. „Rozhodne som nečakala, že niečo také príde,“ uviedla v monológu pred divákmi na začiatku prvej epizódy novej série The Kelly Clarkson Show.

„To, s čím sa momentálne vyrovnávam, je ťažké. Pretože to nie je len o mojom srdci. Súčasťou celého stavu je veľa malých srdiečok. Máme štyri deti. Rozvod nie je nikdy jednoduchý. Obaja pochádzame z rozvedených rodín, takže je nám jasné, že najlepšiu vec, ktorú môžeme urobiť, je chrániť naše deti a ich malé srdcia,“ pokračovala pred kamerami Clarkson.

Podotkla, že zvyčajne býva veľmi otvorená a nemá problém vyjadrovať sa k akejkoľvek situácii. V prípade rozvodu však plánuje spraviť výnimku. „V tomto prípade možno poviem niečo sem-tam a niečo o tom, ako sa situácia dotýka mňa osobne. Ale ďalej pravdepodobne nepôjdem, pretože som veľmi ochranárska mama a moje deti sú na prvom mieste,“ komentovala Kelly Clarkson.

Zároveň však dodala, že o rozvodoch je nutné hovoriť, pretože na tom záleží. „Je to dôležité. Viem, že mnohí z vás sami doma si nanešťastie prešli niečím podobným, či už ako dieťa alebo vo vlastnom vzťahu. Mám pre vás pochopenie,“ doplnila ešte Kelly Clarkson, ktorá sa za Blackstocka vydávala v roku 2013. Dvojici sa narodila dcéra River a syn Remington. Ďalšie dve deti, dcéru Savannah a syna Setha má Blackstock z predchádzajúceho manželstva.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#talk-šou #rozvod #Kelly Clarkson
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ So svojim zdravotnými ťažkosťami sa zdôveríte partnerovi, pomôže.
Zvoľnite tempo a...

+ Mali by ste sa vyhýbať surovému mäsu, hlavne ak ste tehotná.
Dnes sa v práci nevyskytne nič, čo by...