Jej snáď pandémia prospieva! Vojvodkyňa Kate vyzerá úžasne, Louisa nechala doma

23.09.2020 10:00

Hoci svet sa stále nachádza uprostred pandémie vírusu covid-19 a to si vyberá daň v životoch mnohých rodín či jednotlivcov, britská vojvodkyňa Kate akoby krásnela zo dňa na deň.

Vojvodkyňa Kate z Cambridge (vľavo) v...
Vojvodkyňa Kate z Cambridge (vľavo) v londýnskom Battersea Park na stretnutí s rodičmi, ktorých zasiahla pandemická kríza a ktorí si navzájom pomáhajú prostredníctvom organizácií ako Home-Start, National Childbirth Trust (NCT) či Mush. Autor: SITA/AP, Jack Hill/The Times

Manželka princa Williama a matka troch detí sa v utorok popoludní stretla v londýnskom Battersea Park s rodičmi, ktorých život zasiahla pandémia a lockdown. Keďže Kate je ambasádorkou a podporovateľkou neziskových organizácií, ktoré pomáhajú rodinám v núdzi, vyrazila „do terénu“, aby sa s niektorými pozhovárala o aktuálnej situácii.

Nebolo možné nevšimnúť si, že trojnásobná mama pôsobila oddýchnuto, spokojne a veľmi príťažlivo. Tentoraz pritom volila aj veľmi ležérny outfit, spojenie jednoduchého topu, nohavíc a tenisky. Mamičky, ktoré sa s Kate stretli, boli údajne očarené, aká bezprostredná bola.

Vojvodkyňa Kate z Cambridge (vľavo)
		v...
Vojvodkyňa
		Kate z Cambridge (vľavo)
		v...
+2Vojvodkyňa Kate z
		Cambridge v
		londýnskom...

Jedna z otázok prítomných rodičov vraj smerovala k faktu, prečo Kate so sebou nepriniesla najmladšieho potomka – princa Louisa. „Nepriniesla ho vraj kvôli fontáne, čo sa nachádza v parku. Vraj by ho musela neustále naháňať, aby do nej neskákal,“ uviedla pre The Sun jedna z mamičiek.

Ďalšia podotkla, že samotná Kate vraj veľmi oceňuje čas, ktorý musela s rodinou stráviť v karanténe pred pár mesiacmi. „Dostala extra čas, ktorý mohla stráviť so svojou rodinou a to vníma pozitívne,“ citovali médiá ďalšiu z mamičiek.

Vojvodkyňa Kate s manželom Williamom patrili k najčinorodejším členom britskej kráľovskej rodiny a pred štartom koronakrízy absolvovali viac ako stovku oficiálnych verejných podujatí ročne. Pre aktuálnu situáciu sa ich povinnosti na verejnosti výrazne zredukovali, obaja členovia kráľovskej rodiny sa viac sústreďuje na prácu z domu a pomoc neziskovým organizáciam prostredníctvom emailov či telefonátov.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#vojvodkyňa Kate #stretnutie #rodičia #pandémia #koronakríza
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Popremýšľajte nad príčinou vysokého krvného tlaku, lieky odložíte.
Sused má síce nové auto, ale nemá...

+ Zabúdate na pravidelnú konzumáciu strukovín, doprajte si ich.
Spoločné bývanie prináša aj zvýšené...