Sylvie Meis si medové týždne užíva na ostrove, kde si luxusnú svadbu dopriala slávna Nemka

24.09.2020 00:00

Zdá sa, že taliansky ostrov Capri sa medzi celebritnými nevestami teší značnej obľube.

Práve naň totiž zamierila modelka a moderátorka Sylvie Meis, holandská rodáčka, ktorá sa počas uplynulého víkendu opäť obliekla do bieleho a svadbu si vychutnala v romantickej Florencii. Svadba sa konala 2 kilometre od centra Florencie, v 5-hviezdičkovom hoteli „Villa Cora“ a zúčastnilo sa na nej 70 hostí.

Spolu s manželom, Niclasom Castellom (42), si už dvojica vychutnáva medové týždne. Ako informuje magazín Bunte, najskôr sa zastavili v Neapole, odkiaľ vyrazili na ostrov Capri, ktorí leží v blízkosti tohto mesta. Capri je známy svojimi krásnymi plážami, ale aj superluxusnými hotelmi a jachtami, ktoré ponúka návštevníkom.

Takmer presne pred rokom si Capri vybrala aj rodená Nemka Heidi Klum, ktorá si svadbu s Tomom Kaulitzom vychutnala práve tu. Oslavy ich svadby trvali celé 3 dni, kedy mladomanželia oslavovali spolu s pozvanými hosťami. Samotná svadba Klumovej sa konala na jachte nesúcej meno „Christina O“. 100 metrov dlhá jachta kedysi patrila slávnemu gréckemu boháčovi Aristotelovi Onassisovi a trávil na nej čas aj s jeho manželkou, Jackie Kennedy Onassisovou. Niekdajšiu kanadskú fregatu nechal Onassis v roku 1954 prestavať na jachtu, ktorá bola svojho času najluxusnejšou jachtou na svete.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

0 debata debata
Viac na túto tému: #Sylvie Meis #Capri

+ Bolesť chrbta vyriešte ľahkými cvikmi v pohodlí domova.
Vyplatí sa vám tímová hra, nehrajte len sami za...

+ Ak vás bolí často hlava, riešte to inak ako tabletkou proti bolesti.
Brány v práci máte dokorán otvorené,...