Český herec Petr Čtvrtníček bojuje na JIS-ke s koronavírusom

Situácia s korovavírusom u našich českých susedov sa čoraz viac zhoršuje.

25.09.2020 09:23
herec Petr Čtvrtníček Foto:
Herec Petr Čtvrtníček.
4

Medzi tisíckami nakazených je aj niekoľko známych tvárí. Aktuálne k nim pribodol obľúbený český herec Petr Čtvrtníček. S ochorením bojuje 56-ročný herec na oddelení JIS v nemocnici v Motole, ako informuje denník Blesk. Ochorenie covid-19 mu diagnostikovali minulý týždeň, v stredu ho do nemocnice odviezla sanitka.

Český herec Petr Čtvrtníček je známy divákom vďaka filmom ako Anjel Pána 2, Rozprávky pre Emu, Nestyda a mnohé ďalšie. Účinkoval aj v seriáloch Krejzovci či Temný Kraj.

V Čechách na covid-19 ochoreli napríklad speváčka Lucie Bílá, ktorá mala ľahký priebeh choroby a označila ju za „blbú chrípku, ktorá sa dá prežiť“. Choroba viac potrápila sedemdesiatničku Hanu Zagorovú, ktorá z dôvodu vysokých teplôt skončila v nemocnici. Dokonca na facebooku priznala, že potom, ako sa na chvíľu dostala domov, sa do nemocnice musela opäť vrátiť, pretože ochorenie jej rozhodilo krvinky. Covidom-19 sa nakazila aj 59-ročná herečka Ivana Andrlová, ktorá sa liečila v domácej karanténe, jej ochorenie malo ľahký priebeh.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy
4 debata chyba
Viac na túto tému: #Petr Čtvrtníček #koronavírus

+ Priamy pobyt na slnku vás môže nepríjemne prekvapiť spálením pokožky.
V práci toho budete mať nad hlavu, nájdite...

+ Po práci si oddýchnite, niečo na vás lezie, nenechajte to zájsť ďaleko.
Ak práca volá, okamžite choďte, budete...