V Superstar si už nezaspieva Marcel Berky

Dojímavou rozlúčkou plnou sĺz sa skončilo piate vyraďovanie v speváckej súťaži Superstar. Z bratislavskej Incheby sa porúčal talentovaný Marcel Berky - študent z Veľkého Krtíša.

19.11.2007 22:20

„Ďakujem všetkým, ktorí mi poslali hlasy, celému štábu a všetkým kolegom. Veľmi ich ľúbim, aj moderátorov,“ hovoril po oznámení verdiktu smutný Marcel. Jeho slová vyvolali slzy na tvárach dievčenských kolegýň, ale oči sa zaleskli aj dvojici moderátorov. V spojení so záverečnou pesničkou Loď do neznáma od Tublatanky, ktorú zaspieval Berky s Robom Šimkom, sa v tejto dojímavej atmosfére stalo pondelkové Rozhodnutie zaujímavejšie než preťahovaný a miestami už vyslovene nudný nedeľný prenos.

Odchod Marcela Berkyho však nebol neočakávaným minimálne pre porotcu Paľa Haberu. Ten mladého študenta, ktorý v nedeľu zahviezdil v spomenutom duete od Tublatanky a výrazne pohorel na skladbe od Phila Collinsa, tipoval na odchod zo Superstar. Vyčítal mu, že sa už neposúva dopredu a nevidieť na ňom chuť bojovať.

Zvyšní dvaja porotcovia sa v tipoch odlišovali. Dara Rolins odhadovala, že súťaž opustí Viera Berkyová. Lučenič označil Ivanu Kováčovú. „Mala by sa otočiť o 180 stupňov,“ vysvetlil Lučenič, ktorému prekáža, že sedemnásťročná študentka príliš kopíruje pôvodných interpretov.

Meno Martina Konráda, ktorý síce v nedeľňajšom finále predviedol zatiaľ svoj najlepší výkon, ale stále v zostave šiestich spevákov zostal na chvoste, nezaznelo ani raz. A s pätnásťročným študentom sa odmietli rozlúčiť aj hlasujúci diváci. Okrem neho v budúcom kole venovanom pesničkám od Miroslava Žbirku zaspieva aj Robo Šimko a trojica dievčat – Dominika Mirgová, Viera Berkyová a Ivana Kováčová.

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy
debata chyba

+ Pohár červeného vína vám dnes urobí skôr dobre.
Cez deň nezabúdajte na prácu a večer budete mať voľno....

+ Vyčistite si myseľ, potrebujete uvažovať triezvo s chladnou hlavou.
Vydržte v práci ešte dnes, zajtra budete mať...