Je Jackman homosexuál? Na klebety v kuloároch reaguje jeho manželka

01.10.2020 00:00

O hercovi Hughovi Jackmanovi sa roky špekuluje v kuloároch v súvislosti s jeho sexualitou. Napriek tomu, že je ženatý, opakovane sa objavujú dohady o tom, či nie je gay. Nedávno sa k tomu vyjadrila jeho vlastná manželka.

Herec Hugh Jackman a jeho manželka Deborra-Lee...
Herec Hugh Jackman a jeho manželka Deborra-Lee Furness. Autor: SITA/AP, Evan Agostini

Deborra-Lee Furness, s ktorou je Jackman ženatý od roku 1996, v rozhovore v rámci programu Anh’s Brush With Fame uviedla s humorom, že jej manžel „je gay už toľko rokov“. „Viete, tiež som bola lesba. Vtedy, keď som nakrúcala Shame. Bola som lesba a všetci boli v šoku, keď som sa vydala,“ komentovala Furness s humorom.

Vo vtipnej odpovedi pokračovala, keď zároveň dodala, že chápe, že takéto poznanie dokáže poriadne zarmútiť. „Je to na figu. Ako keby ste povedali Eltonovi Johnovi, ale veď on je heterosexuál. Verím, že by bol poriadne nas..ný,“ uviedla ešte Deborra-Lee Furness.

Následne už vážnejšie dodala, že s Jackmanom majú skutočne výnimočné spojenie. „Cítim sa požehnaná za to, že som niečo také mohla zažiť. Viete, je to ako keď stretnete vašu spriaznenú dušu,“ odkázala herečka, ktorá sa posledné roky viac sústredila na rodinné povinnosti.

S Jackmanom, ktorý je od Furnessovej mladší o 13 rokov, majú dvadsaťročného syna Oscara a pätnásťročnú dcéru Avu.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

0 debata debata
Viac na túto tému: #manželka #Hugh Jackman #homosexualita

+ S cvičením začnite pomaly, v opačnom prípade by ste si mohli ublížiť.
Dajte si na chvíľu pokoj od práce,...

+ Je na čase aby ste začali chodiť viac pešo ako autom, prospeje vám to.
Buďte priebojný, nečakajte ticho,...