Dídžej Afrojack sa priženil do slávnej rodiny: Nevesta má peniaze aj výstavný dekolt

02.10.2020 09:49

Pre pandémiu koronavírusu sú v mnohých krajinách zakázané svadobné oslavy a sobáše sú obmedzené len na minimálny počet návštevníkov. V Taliansku to však zjavne neplatí a využil to aj známy holandský dídžej.

Elettra Lamborghini a holandský dídžej Nick Van...
Elettra Lamborghini a holandský dídžej Nick Van de Wall známejší ako Afrojack sa zosobášili vo Villa Balbiano pri jazere Como. Autor: Cobra Team / BACKGRID / Backgrid UK / Profimedia

Majster spoza mixážneho pultu známy ako Afrojack sa ešte počas uplynulého víkendu oženil s príťažlivou Elettrou Lamborghini a stal sa tak súčasťou slávnej rodiny, ktorej firma stála za zrodom štvorkolesových tátošov.

Svadobný obrad sa konal pri Lago di Garda a na veľkolepej svadobnej oslave sa zúčastnili desiatky hostí, rodinných priateľov, kamarátov aj celebritných tvárí, medzi nimi napríklad Afrojackov kolega David Guetta.

Takmer dva metre vysoký rodák z Holandska vyzeral po boku svojej vyvolenej naozaj spokojne. Pozornosť reportérov a hostí si však bez mihnutia oka uchmatla práve nevesta. Príťažlivá brunetka totiž vo svadobnej róbe z dielne Galia Lahav predviedla skutočne bujný dekolt, na ktorý sa nedalo nepozerať.

Nevesta Elettra Lamborghini prichádza na svoju...
Nevesta Elettra Lamborghini prichádza na svoju svadbu v sprievode otca. Autor: Cobra Team / BACKGRID / Backgrid UK / Profimedia

Tridsaťtriročný dídžej a jeho o sedem rokov mladšia manželka sa zoznámili v roku 2018 a krátko na to začali spolu randiť. V decembri minulého roka oznámili svetu zásnuby. Svadba sa mala konať už skôr, ale práve pre obmedzenia ju napokon museli presúvať. Taliansko, ktoré bolo na začiatku pandémie koronavírusu zasiahnuté najviac z európskych krajín, je však momentálne v zelenej zóne a patrí medzi bezpečné krajiny. Aj preto sa mohol veľkolepý obrad uskutočniť.

Elettru Lamborghini prezývali v minulosti aj vďaka jej túžbe predvádzať sa pred kamerami (a účinkovaniu v reality šou Geordie Shore) európskou Paris Hiltonovou. Vtipnou zhodou náhod je, že Afrojack v minulosti tvoril krátky čas pár aj s touto slávnou boháčkou. Bolo to v čase, keď spolupracoval na jej albume.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Vypnúť reklamu
0 debata debata
Viac na túto tému: #svadba #nevesta #dekolt #boháč #Afrojack

+ Sušenie vlasov vám vysúša končeky, doprajte im preto hĺbkovú hydratáciu.
Môžete byť kľudný, všetky...

+ S cvičením začnite pomaly, v opačnom prípade by ste si mohli ublížiť.
Dajte si na chvíľu pokoj od práce,...