Pamätáte si lámača sŕdc z hitu Nezvestní? Takto sa Holloway zmenil po rokoch

07.10.2020 00:00

Je to už šetnásť rokov, čo sa herec Josh Holloway objavil v televíznom hite Nezvestní. Mlčanlivý a tajomstvami opradený dobrodruh sa razom stal jedným z televíznych idolov.

Herec Josh Holloway sa objavil na pláži a...
Herec Josh Holloway sa objavil na pláži a zachytili ho tam paparazzovia. Autor: Clint Brewer Photography / A.I.M / BACKGRID / Backgrid USA / Profimedia

Popularita seriálu bola obrovská a svedčalo o tom aj niekoľko ďalších sérií, ktorých sa diváci dočkali. Jednotliví hrdinovia projektu sa na nezáujem tiež nemohli sťažovať – niektorí sa chopili šance a premenili ju na svetový úspech, ktorý trvá dodnes (napríklad herečka Evangeline Lilly), iní však takpovediac upadli do zabudnutia sveta, v ktorom sa dnes chrlia populárne seriály ako na bežiacom páse.

Josh Holloway sa ocitol v tomto zozname kdesi uprostred. Ešte v rokoch 2016 až 2018 účinkoval pravidelne v seriáli Kolónia, tento rok sa však objavil len v jedinej epizóde projektu Amazing Stories. Amerického herca však po dlhšom čase „objavili“ paparazzovia. Stalo sa tak počas uplynulého víkendu, keď sa urastený blondiak objavil na pláži v spoločnosti svojej manželky Yessicy Kumaly, ktorá pochádza z Indonézie.

Josh Holloway na premiére druhej série seriálu...
Josh Holloway na premiére druhej série seriálu Nezvestní v roku 2005. Autor: SITA/AP, TAMMIE ARROYO

Vzťah dvojice odštartoval práve v časoch nakrúcania Nezvestných, teda v roku 2004 a o päť rokov neskôr ho aj spečatili manželstvom. Dnes spolu vychovávajú dve deti a sústreďujú sa viac na rodinný život.

Holloway, ktorý sa v minulosti aj vďaka svojmu príťažlivému vzhľadu objavil napríklad v reklame na pánsku vôňu Davidoff, už nezaprie, že mu roky (a aj pár kíl) pribudlo. Stále sa však snaží udržiavať vo forme. Konieckoncov, jeden nikdy nevie, kedy sa spoza rohu vynorí paparazzi…

Herec Josh Holloway na zábere s ex-kolegyňou...
Herec Josh Holloway na zábere s ex-kolegyňou Evangeline Lillyovou v roku 2006. Autor: SITA/AP, LUCY PEMONI

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#pláž #paparazzovia #nezvestní #Josh Holloway #hviezdy po rokoch
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Pamäť si uchováte sviežu vtedy ak budete meniť svoje návyky.
Dovolenka, ktorá vám zostala z minulého roka...

+ S klimatizáciou opatrne, príliš časté zmeny teploty vám ubližujú.
V práci sa venujte povinnostiam, inak...