Baldwin vychováva 5 malých detí: Buď to už mojej žene stačí, alebo sa musí znova vydať

08.10.2020 00:00
Hilaria Baldwin a jej manžel Alec Baldwin...
Hilaria Baldwin a jej manžel Alec Baldwin. Autor: ,

Hilaria Baldwin porodila začiatkom septembra svojmu manželovi, hercovi Alecovi Baldwinovi (62), piateho spoločného potomka.

Ku Carmen (6), Rafaelovi (4), Leonardovi (3) a Romeovi (1) tak pribudol ďalší súrodenec, chlapček.

Ako sa slávny herec vyjadril v šou Ellen DeGeneresovej, pri tomto počte by to už malo zostať. „Vždy hovorím, že moja manželka je zberateľka. Niekto zbiera autá, niekto hodinky alebo umenie. Moja žena zbiera deti. Buď jej to už stačí, alebo sa bude musieť znova vydať,“ povedal Baldwin pred kamerami.

Šťastie rodičov z nového potomka bolo o to väčšie, že v nedávnom období Hilaria o dve deti prišla, potratila. Správu o novom tehotenstve prezradila pekná tmavovláska prostredníctvom Instagramu v apríli. Zverejnila kratučné video, na ktorom počuť tlkot srdiečka. "Zapínam zvuk, pretože nechám prehovoriť moje dieťatko. Nemám slov, aby som opísala pocity, ktoré vo mne vyvoláva tento zvuk,“ napísala vtedy.

Alec Baldwin tvorí s 36-ročnou Hilariou pár od augusta 2011, pričom v apríli 2012 sa zasnúbili a v júni 2012 sa zosobášili. Herec Alec Baldwin má tiež 26-ročnú dcéru Ireland s bývalou manželkou, herečkou Kim Basingerovou.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#Hilaria Baldwin #Alec Baldwin
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Očista tela nie je zbytočná, aj vy sa budete cítiť oveľa lepšie.
Nepodceňujte svojho zamestnávateľa,...

+ Spievanie vám zlepší náladu a hneď budú depresie preč.
Preveríte termíny pravidelných platieb cez internet...