Chris Evans znovu púta pozornosť! Samozrejme, bez trička... a v ľadovej vode

08.10.2020 00:00

Iba nedávno sa stal najvyhľadávanejším menom na Twitteri. Herec Chris Evans to spôsobil údajným náhodným zverejnením fotografie penisu, ktorý mal patriť práve jemu. Teraz však púta pozornosť opäť.

Herec Chris Evans prichádza na premiéru.
Herec Chris Evans prichádza na premiéru. Autor: SITA/AP, Jordan Strauss

Predstaviteľ komiksového hrdinu Kapitána Ameriku zverejnil len pred pár dňami na svojom profile video, kde sa rozhodne skočiť do vlastného bazéna. Vraj predtým než ho pred prichádzajúcou zimou zakryje a nechá niekoľko mesiacov „oddychovať“.

Viac než samotný bazén či záhrada vily, v ktorej 39-ročný herec žije, zaujala verejnosť Evansova figúra v šortkových plavkách. Niet totiž pochýb o tom, že herec sa stále udržiava vo forme a má stále svalnaté telo filmového hrdinu.

Potetovaný americký herec skočí salto vzad a celej situácii sa prizerá jeho štvornohý miláčik, pes Dodger. Chris Evans tiež nedávno vzbudil pozornosť novým (údajným) románikom, keď ho viackrát načapali s britskou herečkou Lily Jamesovou.

Kráska, ktorá stvárnila napríklad Popolušku v ostatnej filmovej verzii slávnej rozprávky, však odmietla potvrdiť zástupcom médií, či s americkým kolegom sú vo vzťahu. K súkromiu sa nevyjadruje ani Evans. A ak tak urobí, väčšinou to spojí s iróniou alebo žartom. Na žart obrátil aj nedávne zverejnenie záberov penisu na svojom Instagrame, keď poznamenal, že „ak už má konečne pozornosť ľudí okolo, chcel by ich poprosiť, aby šli voliť“.

Herec Chris Evans na zábere z prvého filmu...
Herec Chris Evans na zábere z prvého filmu série Kapitán Amerika.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: SITA/AP, Jay Maidment

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#video #Twitter #Telo #forma #Chris Evans
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Odpočinok vám prospeje, venujte sa relaxácii v podobe jogy.
Nájdete prebytočné oblečenie, urobte poriadok...

+ Chráňte lepšie svoje zdravie, obliekajte sa primerane k počasiu.
Sedíte na peniazoch a vaše deti nemajú...