Mary-Kate Olsen po odchode od Sarkozyho si znovu užíva život

Po prekvapivom ohlásení rozvodu a údajnom konflikte o spoločný majetok sa dizajnérka a niekdajšia herecká detská hviezda Mary-Kate Olsen znovu pustila do randenia. Tvrdí to aspoň zdroj pre ETOnline.com.

08.10.2020 11:29
Sestry a dizajnérky značky The Row Ashley Olsen... Foto: ,
Sestry a dizajnérky značky The Row Ashley Olsen (vľavo) a Mary-Kate Olsen.
debata

Tridsaťštyriročná Mary-Kate v máji podala žiadosť o rozvod v manželstve s podnikateľom Olivierom Sarkozym, bratom niekdajšieho francúzskeho prezidenta Nicolasa Sarkozyho.

„Momentálne je single, ale nebráni sa trošku zábavy,“ uviedol zdroj pre ETOnline.com. "Nestretáva sa s nikým seriózne, ale nebráni sa randeniu, " doplnil ešte zdroj.

Iba nedávno britský Daily Mail priniesol zábery Mary-Kate Olsenovej v mužskej spoločnosti v uliciach New Yorku. Správy z jej okolia však vyvrátili, že by išlo o partnera, mal to byť len dlhoročný kamarát. Mary-Kate sa pred časom vrátila práve do Veľkého jablka, kde sídli aj jedna z centrál módnej značky The Row, ktorú vedie so sestrou Ashley. Obdobie prvej karantény a lockdown, ktorý priniesla pandémia koronavírusu, strávila ešte v spoločnosti manžela Sarkozyho v luxusnej vile v Hamptons.

Ako nedávno priniesli médiá správy, kameňom úrazu medzi bývalými partnermi mal byť fakt, že Olivier Sarkozy mal veľký strach o svoju rodinu a chcel nasťahovať do vily v Hamptons obe deti z prvého manželstva spoločne s exmanželkou Charlotte. Hoci tá bola aj na Sarkozyho svadbe s Mary-Kate a dve ženy mali spolu dobrý vzťah, bývať pod jednou strechou s ex-manželkou bývalá herecká hviezda rázne odmietla.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #rozvod #randenie #Mary-Kate Olsen #Olivier Sarkozy

+ Vyčistite si myseľ, zlé myšlienky vám môžu spôsobiť žalúdočné ťažkosti.
Robte to, čo vás baví, aj keď to nebude...

+ Zbytočný stres a napätie môže spôsobovať trvalú nervozitu a strach.
Vhodný čas na prehodnotenie dlhodobých...