Mary-Kate Olsen po odchode od Sarkozyho si znovu užíva život

08.10.2020 11:29
Sestry a dizajnérky značky The Row Ashley Olsen...
Sestry a dizajnérky značky The Row Ashley Olsen (vľavo) a Mary-Kate Olsen. Autor: ,

Po prekvapivom ohlásení rozvodu a údajnom konflikte o spoločný majetok sa dizajnérka a niekdajšia herecká detská hviezda Mary-Kate Olsen znovu pustila do randenia. Tvrdí to aspoň zdroj pre ETOnline.com.

Tridsaťštyriročná Mary-Kate v máji podala žiadosť o rozvod v manželstve s podnikateľom Olivierom Sarkozym, bratom niekdajšieho francúzskeho prezidenta Nicolasa Sarkozyho.

„Momentálne je single, ale nebráni sa trošku zábavy,“ uviedol zdroj pre ETOnline.com. "Nestretáva sa s nikým seriózne, ale nebráni sa randeniu, " doplnil ešte zdroj.

Iba nedávno britský Daily Mail priniesol zábery Mary-Kate Olsenovej v mužskej spoločnosti v uliciach New Yorku. Správy z jej okolia však vyvrátili, že by išlo o partnera, mal to byť len dlhoročný kamarát. Mary-Kate sa pred časom vrátila práve do Veľkého jablka, kde sídli aj jedna z centrál módnej značky The Row, ktorú vedie so sestrou Ashley. Obdobie prvej karantény a lockdown, ktorý priniesla pandémia koronavírusu, strávila ešte v spoločnosti manžela Sarkozyho v luxusnej vile v Hamptons.

Ako nedávno priniesli médiá správy, kameňom úrazu medzi bývalými partnermi mal byť fakt, že Olivier Sarkozy mal veľký strach o svoju rodinu a chcel nasťahovať do vily v Hamptons obe deti z prvého manželstva spoločne s exmanželkou Charlotte. Hoci tá bola aj na Sarkozyho svadbe s Mary-Kate a dve ženy mali spolu dobrý vzťah, bývať pod jednou strechou s ex-manželkou bývalá herecká hviezda rázne odmietla.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#rozvod #randenie #Olivier Sarkozy #Mary-Kate Olsen
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Chodievajte častejšie do prírody, máte nedostatok pohybu.
Pobavia vás v práci klebety, ktoré sa o vás...

+ Zdravie vám našťastie celkom dobre slúži, nezabúdajte na psychiku.
V práci sú s vami spokojný, robotu si...