Zvodná kráska Emily Ratajkowski chystá knihu... Obsah? Tak pozor, vážení!

13.10.2020 00:00
Modelka Emily Ratajkowski na archívom zábere.
Modelka Emily Ratajkowski na archívom zábere. Autor: ,

Široký svet ju vníma najmä ako ženu s dokonalým telom, ktoré veľmi rada predvádza. Lenže modelka a herečka Emily Ratajkowski to celé vníma trochu inak. A chcem o tom presvedčiť aj vo vlastnej knihe.

Pred pár dňami americké médiá potvrdili, že Ratajkowski sa bude realizovať aj ako knižná autorka. Podpísaná by mala byť zmluva s vydavateľstvom Metropolitan Books, na základe ktorej by mala Ratajkowski pripraviť knihu vlastných esejí s názvom My body (Moje telo).

Kniha by sa mala na pultoch objaviť v roku 2022 a podľa prvých vyhlásení pre médiá by v nej mala príťažlivá dáma priniesť svoj pohľad na to, „aké je byť ženou a komoditou“. Rodáčka z Londýna sa tiež chce sústredieť na problematiku vzťahu a správania sa mužov k ženám a tiež to, prečo často nežnejšie pohlavie dovolí mužom, aby s ním zaobchádzali bez úcty alebo nadradene.

V
		jednoduchosti je sila. Emily
		Ratajkowski...
Emily
		Ratajkowski v uliciach New Yorku
		v...
+9Modelka Emily
		Ratajkowski v elegantnom
		a...

„Emily Ratajkowski ukazuje, že je až bolestivo čestná, jemná a silná – nečudujem sa jej, že na seba myslí najskôr ako na spisovateľku,“ uviedla v piatkovom vyhlásení šéfka vydavateľstva Sara Bershtel. „Obdivujem tiež, aká je otvorená, aká politická a ako sa nebojí – akou silou bude!“ dodala vo vyhlásení, ktoré citoval USA Today.

Už v minulosti sa viackrát Ratajkowski vyjadrila s pobúrením pre médiá, že postavenie ženy v Hollywoode je nevyvážené v porovnaní s mužmi a tiež vyjadrila svoje rozhorčenie nad tým, že keď ju svet vníma ako sexuálny symbol a príťažlivú ženu, automaticky sa vylučuje, že by mohla byť aj inteligentná.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#kniha #Emily Ratajkowski #autorka
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Popremýšľajte nad príčinou vysokého krvného tlaku, lieky odložíte.
Sused má síce nové auto, ale nemá...

+ Možno sa snažíte málo, alebo tlačíte príliš na pílu, porozmýšľajte.
Na služobnej ceste získate nový...