Keď sa začala pandémia, bojovala som s depresiou, priznala Selena Gomez

Zvládnuť následky karantény, núteného pobytu doma a pandemických opatrení nie je jednoduché pre obyčajných ľudí, ale ani pre známe osobnosti. Speváčka a herečka Selena Gomez priznala, že to nebolo jednoduché ani pre ňu.

12.10.2020 12:30
debata
Herečka a speváčka Selena Gomez v kreácii Prada... Foto: SITA/AP, Richard Shotwell
Herečka a speváčka Selena Gomez na podujatí ACLU SoCal's Annual Bill of Rights Dinner. Herečka a speváčka Selena Gomez v kreácii Prada na podujatí ACLU SoCal's Annual Bill of Rights Dinner.

„Na začiatku som sa s tým nevedela veľmi vyrovnať. V podstate som trochu upadla do depresie,“ prezradila Gomez v živom chate na Instagrame so známym americkým lekárom.

„Moja práca je dosť o cestovaní, spájaní sa s inými ľuďmi. Snažím sa ľudí robiť šťastnými, to robí šťastnou mňa samu. Takže odrazu som vnímala, že strádam,“ komentovala 28-ročná speváčka.

Situácia sa našťastie v jej prípade postupne zlepšovala. Nápomocné bolo, že Gomez pracovala na niekoľkých projektoch. Jedným z nich bola vlastná kuchárska šou, v rámci ktorej sa online spájala so známymi šéfkuchármi a testovala ich recepty priamo doma, varila pre svojich blízkych. Popri tom však Gomez tiež uviedla na trh vlastnú líniu kozmetiky a dokonca sa znovu dostala do nahrávacieho štúdia.

„Môžem povedať, že sa naplno vraciam do normálu. Zdá sa mi, že som musela veci zvládnuť takým spôsobom, aký bol pre mňa nutný. Musela som si nimi prejsť v spoločnosti správnych ľudí a robením správnych vecí. Robiť správne kroky, aby som z toho nezošalela,“ doplnila ešte Selena Gomez.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #problém #Selena Gomez #depresia #karanténa
Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy

+ Prejdite sa dnes do prírody, prospeje to vášmu telu.
Kúpte si dovolenku, máte nato, tak si od všetkého...

+ Starajte sa o svoje zdravie, nehazardujte s ním ani s alkoholom.
Prečítajte si aj malé písmenká na zmluve, skôr...