Vendula Svobodová sa dočkala! Ako 48-ročná sa stala opäť mamou

14.10.2020 09:19

Sympatická Vendula Pizingerová Svobodová sa šťastnou novinkou pochválila na svojom Instagrame.

Pridala aj dva zábery jej malého pokladu – syna Josefa Pizingera. K čierno-bielej fotografii napísala, že malý Jozef sa narodil 13. októbra a že jeho otec je presne na deň o 33 rokov starší. „Už som nevedela, čo ti darovať k narodeninám. Verím, že je to ten najkrajší darček,“ napísala k záberu.

O niekoľko hodín nato pridala aj ďalší záber z nemocnice, na ktorom už drží svojho syna v náručí.

1. mája sa Vendula Pizingerová Svobodová pochválila svojim fanúšikom na Instagrame skvelou novinkou – prezradila, že z nej bude opäť mama. Od toho momentu sa pravidelne delila aj o fotografie, na ktorých bolo vidieť, ako sa zväčšuje jej tehotenské bruško.

Vendula Pizingerová Svobodová má už syna Jakuba, ktorý sa narodil v manželstve s jej prvým mužom, hudobným skladateľom Karlom Svobodom, ktorý bol od nej starší o 33 rokov. Okrem Jakuba mali spolu manželia aj dcéru Klárku, ktorá prišla na svet v roku 1996. Tá ako dvojročná ochorela na leukémiu a v štyroch rokoch zomrela.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

No to je ale prekvapeni @josefpizinger #prekvapeni#surprise #mimino foto @urbanjara asistentka @gabcasemeradova

Príspevok, ktorý zdieľa Vendula Pizingerova (@vendulapizingerova),

Vendula Svobodová založila nadáciu Kvapka nádeje. Na jar 2005 sa narodil už spomínaný syn Jakub, v januári 2007 sa Svoboda na záhrade vily v Jevanoch zastrelil. O dva roky sa Vendula vydala za podnikateľa Patrika Auša, ich manželstvo však nevydržalo a rozviedli sa. V roku 2015 sa vydala tretíkrát, keď si zobrala o 16 rokov mladšieho Josefa Pizingera, syna svojej kamarátky.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#Vendula Pizingerová Svobodová
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Doprajte si viac rybacieho mäsa, potrebujete ho pre svoje zdravie.
Starostlivosť o zviera beriete príliš...

+ Stretnete osobu, ktorá vám zoberie aj tú poslednú energiu, čo máte.
Popremýšľajte nad...