Charlie a Alan plačú za drsnou Bertou z Dva a pol chlapa: Jej povaha bola úletom scenáristov

14.10.2020 14:00

12. októbra zomrela americká herečka Conchata Ferrell. Na svoju seriálovú kolegyňu spomínajú Charlie Sheen aj Jon Cryer.

Jon Cryer a Charlie Sheen plačú za ich seriálovou kolegyňou, Conchatou Ferrellovou. Ako Charlie a Alan Harperovci s „drsnou Bertou“ roky žili v dome na pláži, kam dochádzala ako ich svojrázna gazdiná.

Zľava:  Jon Cryer,  Angus T. Jones, Charlie...
Zľava: Jon Cryer, Angus T. Jones, Charlie Sheen a Conchata Ferrell - hviezdy seriálu Dva a pol chlapa v roku 2009. Autor: SITA/AP, Matt Sayles

Conchata Ferrell sa v seriáli objavovala v rokoch 2003 až 2015. Zostala v ňom aj po odchode Sheena, ktorého nahradil Ashton Kutcher.

Charlie Sheen (55) na jej úmrtie zareagoval na Twitteri: „Bola absolútnym pokladom, ale zároveň aj dokonalým profesionálom a skutočným priateľom“. Smrť milovanej kolegyne je pre Sheena šokujúcou a bolestivou stratou. A poslal jej aj odkaz: „Berta, tvoja starostlivosť o domácnosť vzbudzovala podozrenia, tvoja starostlivosť o ľudí bola skvelá.“

Jon Cryer (55), ktorý hral Alana Harpera, sa takisto ozval prostredníctvom Twitteru: „Bola to úžasná osoba,“ napísal Cryer a dodal: „Jej drsná povaha bola čistým úletom scenáristov,“ vysvetlil herec a dodal, že jeho kolegyňa bola v skutočnosti celkom iná ako jej seriálová Berta. „Jej srdečnosť a zraniteľnosť boli jej najsilnejšími črtami. Plačem za ženou, ktorá mi bude nesmierne chýbať a ktorá priniesla mnohým toľko radosti.“

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#Jon Cryer #Conchata Ferrell #Charlie Sheen
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Doprajte si viac rybacieho mäsa, potrebujete ho pre svoje zdravie.
Starostlivosť o zviera beriete príliš...

+ Zabúdate na pravidelnú konzumáciu strukovín, doprajte si ich.
Spoločné bývanie prináša aj zvýšené...