Dvojičky slávneho Chucka Norrisa? Ich otcom sa stal po 60-ke, je ich hrdinom

Chuck Norris (80) je päťnásobným otcom. Jeho najmladšími potomkami sú dvojičky Danilee a Dakota, ktoré má slávny filmový a seriálový hrdina so svojou druhou manželkou, Genou O’Kelleyovou (56).

19.10.2020 00:00
debata (1)

Niekdajšiu blond modelku spoznal herec v deväťdesiatych rokoch a v roku 1998 sa spolu postavili pred oltár. Dvojica vychováva spomínané dvojičky, ktoré prišli na svet 30. augusta v roku 2001. V tom čase mal už Norris 61 rokov.

Chuck Norris s manželkou Genou O’Kelleyovou a... Foto: Profimedia
Chuck Norris Chuck Norris s manželkou Genou O’Kelleyovou a dvojičkami dcérou Danilee a synom Dakotom na snímke z roku 2012.

Deti Norrisa majú svoje Instagramy a na nich sa s fanúšikmi delia aj o rodinné fotografie. V auguste, keď oslávili devätnáste narodeniny, zverejnili aj veselé video. Z dcéry Danilee vyrástla pekná mladá žena, ktorá pri príležitosti Dňa otcov zverejnila niekoľko pekných záberov práve s Chuckom Norrisom. Ako napísala k zverejneným fotografiám, na svojho otca bola vždy veľmi pyšná a od detstva je jej hrdinom. Syn Dakota zasa kráča v stopách otca, podľahol čaru bojových umení. Práve tie preslávili Chucka Norrisa.

„Keď som vyrastala, vždy som sa na svojho otca dívala s láskou a obdivom. Je to kvôli tomu, ako veľmi ma ubezpečoval, že som milovaná a ochraňovaná. Dodnes sa cítim rovnako. Môj otec bude vždy niekým, koho si veľmi vážim a považujem ho za jedného z najťažšie pracujúcich ľudí, akých poznám. Je to môj hrdina,“ napísala pred časom jeho dcéra na Instagram.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Happy birthday to us!! more posts are soon to come after this one!! - - - But I just want to take a moment to express how much I love my twin brother. He’s honestly my best friend, my other half, and I don’t know what I’d do without him. I know ur going through some hard times right now Dakota but I just want u to know that u are so loved and I also want u to know I appreciate u more than u know. I know we get in fights sometimes and they can get pretty bad, but we always end up laughing and making up in the end. Thank you for being the best twin I could ask for and watching over me like the great big brother u are. Love you ❤️ - - #happybirthdaytous #twins #iloveyoubro #17

Príspevok, ktorý zdieľa Dani (@d.ani.lee),

Rodina si prešla pred pár rokmi veľmi ťažkým obdobím. Mama dvojičiek, Gena, má za sebou náročný boj, počas ktorého ju od roku 2013 podporoval aj jej manžel. Potom, čo jej pred vyšetrením magnetickou rezonanciou pichli kontrastnú látku, mala podľa svojich vyjadrení skončiť s ťažkými neurologickými problémami. Následne prežila náročných 5 mesiacov liečby. V roku 2017 manželia zažalovali farmaceutickú spoločnosť, ktorá kontrastnú látku vyrobila.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Laughing the day away ☀️ - - Had a great day today thanks to these two ❤️ - - #hanaleibeach #kauaihawaii #hanalei #broandsis

Príspevok, ktorý zdieľa Dani (@d.ani.lee),

80-ročný Chuck Norris patrí medzi hollywoodskymi kolegami k predstaviteľom tvrdých chlapíkov, ktorého diváci poznajú ako nekompromisného muža zákona zo seriálu Walker Texas Ranger (1993 až 2001). Norrisova cesta k postaveniu legendy medzi hercami akčných filmov pritom nebola jednoduchá, v mladosti napríklad bojoval s predsudkami kvôli čerokézskej krvi kolujúcej v jeho žilách. Až pobyt v Ázii zmenil Norrisovi život. Práve tam sa zoznámil s bojovými umeniami, venoval sa taekwondu, džudu aj karate. Hral v snímkach ako Nezvestní v boji (1984), Invázia U.S.A. (1985) alebo Delta Force (1986)… Naposledy sa Chuck Norris pred filmovou kamerou objavil boku ďalších akčných hviezd vo filme Expendables: Postradatelní 2 (2012). Na internete dodnes žije kult Chucka Norrisa – muža, ktorý povolil Bohu stvoriť svet, vie deliť nulou a rozplače aj cibuľu.

© Autorské práva vyhradené

1 debata chyba
Viac na túto tému: #dvojičky #Chuck Norris

+ Plánovanie výletov a dobrodružstiev vám prinesie predvianočnú radosť.
Nedovoľte, aby vás zlákali drahé letné...

+ Spoločný čas s priateľmi a rodinou je zdrojom pravého šťastia.
Dostanete vynikajúcu pracovnú ponuku, ktorú...