Jeff Bridges oznámil, že má nádorové ochorenie. Jeho prognóza je dobrá

Americký herec Jeff Bridges oznámil, že sa lieči na lymfóm, nádorové ochorenie lymfatického systému, a jeho prognóza je dobrá. V utorok to uviedla tlačová agentúra AP.

20.10.2020 11:40
Herec Jeff Bridges na archívnom zábere z roku... Foto: ,
Herec Jeff Bridges na archívnom zábere z roku 2018.
debata

Sedemdesiatročný herec, známy ako Dude z filmu Big Lebowski, informoval o svojej diagnóze v pondelok večer na sociálnych sieťach.

Dodal, že vie, aká vážna je táto choroba. Vyjadril vďačnosť svojej rodine, priateľom a tímu lekárov aj zdravotníkov. Sľúbil, že bude fanúšikov oboznamovať, ako sa uzdravuje.

Bridges bol sedemkrát nominovaný na Oscara. Je známy úlohami vo filmoch Starman – Muž z inej hviezdy, Skutočná guráž, Posledné filmové predstavenie, Kráľ rybár, Báječní Bakerovi chlapci, Dvere v podlahe, Bez strachu a v mnohých ďalších. O

scara, cenu americkej Akadémie filmových umení a vied, získal v roku 2010 za snímku Zmätok v duši. A naposledy bol nominovaný za úlohu prešediveného muža zákona vo filme Za každú cenu (Hell or High Water).

Priateľský Bridges, pokladaný priam za aristokraciu Hollywoodu, je synom hercov Lloyda a Dorothy Bridgesovcov, ktorí obaja zomreli v roku 1998.

debata chyba
Viac na túto tému: #liečba #nádorové ochorenia #Jeff Bridges
Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy

+ Vaše obavy sú len výplodom vašej mysle, príliš preháňate.
Ak pracujete, nikdy nie ste zbytočný, myslite nato....

+ Berte všetko pozitívne a usmievajte sa, budete sa tak cítiť spokojnejšie.
Vaša finančná situácia je tak dobrá,...