S ďalším zajačikom je koniec! Beckinsale dala zbohom 23-ročnému Graceovi

24.10.2020 10:50

Ďalší vzťah herečky Kate Beckinsaleovej s výrazne mladším partnerom sa údajne skončil. Kráska sa údajne rozišla s hudobníkom Goodym Graceom.

Herečka Kate Beckinsale.
Herečka Kate Beckinsale. Autor: SITA/AP, Evan Agostini

Podľa správ britských novín The Sun sa dvojica prestala sledovať na Instagrame a na sociálnej sieti nepribudli ani žiadne nové spoločné fotografie. Štyridsaťsedemročná Beckinsale a len 23-ročný Grace, ktorý je pôvodom Kanaďan, pritom strávili spoločne niekoľko týždňov aj v karanténe.

Médiá ich prvýkrát zachytili začiatkom tohto roka v januári a vzťah potvrdili v apríli. Navzájom si gratulovali k narodeninám a trávili spolu veľa času. Ako tvrdí zdroj, ktorý citujú noviny, momentálne je už Goody Grace späť v rodnej Kanade.

O tom, čo bolo dôvodom rozpadu vzťahu, informátor nehovoril. Pre herečku, ktorú svet pozná napríklad z filmovej série Underworld, však nejde o prvý krátkodobejší vzťah. Navyše s mladším partnerom. Posledné roky sa totiž po boku britskej rodáčky objavil napríklad komik Pete Davidson či model Matt Rife.

Dlhé roky predtým žila Beckinsale s režisérom Lenom Wisemanom a tvorila tiež pár s kolegom Michaelom Sheenom, ktorý je aj otcom ich dospelej dcéry Lily Mo (21).

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#zajačik #rozchod #Kate Beckinsale
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nekonzumujte dnes toľko sladkostí, nechajte telo oddýchnuť.
Úspech máte na dosah, skúste sa trochu viac...

+ Začnite konzumovať viac zdravých potravín, začnete sa cítiť lepšie a zdravšie.
Svoje návrhy si nechajte...