Konečne bez detí! Herecký párik si užíval na pláži, New York vymenil za Austráliu

27.10.2020 00:00

Niekedy si treba užiť chvíle aj bez detí. Herečka Rose Byrne a jej manžel Bobby Canavale o tom vedia svoje. Aj pred víkendom si našli pár momentov pre seba.

Herečka Rose Byrne a Bobby Cannavale si...
Herečka Rose Byrne a Bobby Cannavale si spoločne užili deň na pláži v Byron Bay. Po dlhšom čase vyrazili von bez detí. Autor: Media-Mode / SplashNews.com / Splash / Profimedia

Známu dvojicu zachytili objektívy na pláži v austrálskom Byron Bay. Štyridsaťjedenročná Byrne a jej o deväť rokov starší partner sa najprv osviežili vo vode a potom spoločne šantili cestou k uterákom. Všetko zaznamenali objektívy paparazzov.

Už niekoľko mesiacov sa hollywoodsky pár, ktorý sa zoznámil v roku 2012, nachádza v herečkinej rodnej Austrálii. Napriek tomu, že Cannavale je americký občan, privítal túto zmenu po tom, čo prvé mesiace karantény v rámci pandémie koronavírusu musela celá rodina tráviť v New Yorku. Práve toto mesto bolo na jar zasiahnuté výrazne pandémiou a herecký pár spoločne s ich dvoma deťmi trávili väčšinu času doma.

Herec Bobby Cannavale a Rose Byrne - v šatách...
Herec Bobby Cannavale a Rose Byrne - v šatách Thakoon. Autor: SITA/AP, Charles Sykes

„Máme šťastie. Sme v poriadku a sme v bezpečí, ale zároveň je to desivé. Máme dve malé deti a strávili sme s nimi dlhý čas zavretí len doma,“ uviedla v augustovom rozhovore herečka. Zároveň však dodala, že má medzi priateľmi niekoľkých, ktorí pracujú v zdravotníctve a ich situácia bola omnoho zložitejšia aj nebezpečnejšia.

Na otázku, ako sa jej podarilo zostať psychicky v pohode počas mesiacov karantény s rodinou, však už odpovedala s humornejšou nadsázkou. „Alkohol, drogy a porno, to pomohlo,“ komentovala v augustovom podcaste so smiechom.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Rose Byrne #pláž #Bobby Cannavale #Austrália
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Vašu kondíciu a psychickú pohodu by vám mohol závidieť nejeden človek.
Dnes stratíte, zajtra môžete...

+ Preceňujete vaše sily, je na vás vidno únava, oddýchnite si, práca počká.
Je na čase zmeniť pracovné...