Generálny riaditeľ Markízy, Matthias Settele, sa oženil! Šaty nevesty prekvapia farbou

30.10.2020 09:29
Matthias Settele
Matthias Settele, generálny riaditeľ Televízie Markíza s partnerkou Gerdou na Plese v opere. Autor:

Matthias Settele sa ako 54-ročný po druhý raz oženil.

Rozhodol sa pre veľký krok! Generálny riaditeľ Markízy, Matthias Settele, sa oženil. 54-ročný Rakúšan si zobral za manželku svoju dlhoročnú partnerku Gerdu, ako informuje portál tvnoviny.sk. Na Instagrame sa objavili aj zábery čerstvých novomanželov.

Dvojica sa zasnúbila v roku 2015, manželmi sa stali v stredu, 28. októbra, v rakúskom mestečku Baden, za prísnych bezpečnostných opatrení. Pre sympatického Setteleho ide o druhé manželstvo, z prvého má dcéru Kathy. 56-ročná nevesta na svoj veľký deň nezvolila biele šaty, ale siahla po výraznej farbe. Zo svadobnej fotografie sa usmieva v jednoduchých červených šatách. Práve červená farba zrejme patrí k jej obľúbeným, keďže podobný odtieň zvolila čerstvá pani Settele aj na posledný Ples v opere.

Vzhľadom na aktuálnu situáciu sa svadba konala za prísnych bezpečnostných opatrení, bez hostí. Dvojica sa v minulosti nevyhýbala ani spoločenským podujatiam, spolu sme ich mohli vidieť aj na Plese v opere či na udeľovaní cien OTO.

Matthias Settele je od roku 2013 generálnym riaditeľom televízie Markíza, v minulosti pracoval pre rakúsku televíziu ORF či nemeckú RTL.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Vypnúť reklamu
0 debata debata
Viac na túto tému: #svadba #Matthias Settele #Markíza

+ Základom krajšej a pevnejšej postavy je zdravá strava.
Začnite si šetriť do budúcnosti, raz sa vám to...

+ Neseďte celý deň pri televízore, nerobí vám to dobre.
Je na vás vidno, že vás vaša práca baví.
...