Vie, kedy sa vyzliecť! Ronaldo vystavil svaly a spravil si parádnu reklamu

Futbalista Cristiano Ronaldo nie je len jeden z najlepšie platených športovcov planéty, je to tiež dobrý obchodník. A chodiaca reklama.

03.11.2020 00:00
1
zväčšiť Futbalista Cristiano Ronaldo na zápase v... Foto: Insidefoto / BACKGRID / Backgrid UK / Profimedia
Futbalista Cristiano Ronaldo na zápase v talianskej Cesene. Futbalista Cristiano Ronaldo na zápase v talianskej Cesene počas prestávky.

Dôkazom bol aj zápas v talianskej Cesene, na ktorom rodák z portugalskej Madeiry, samozrejme, nechýbal. Okrem aktivity na zelenom trávniku však reportéri zachytávali Ronalda aj počas prestávok. A práve v jednej z nich, pri prezliekaní dresu odhalil vyšportované telo a tiež spodnú bielizeň.

Div sa svete, oblečené mal na sebe boxerky z vlastnej značky, ktorú s úspechom predáva po celom svete. Hoci v minulosti sa Ronaldo prepožičal do reklamy napríklad na pánsku spodnú bielizeň Emporio Armani, veľmi skoro zistil, že práve tento segment módneho predaja dobre vynáša. A tak sa radšej sústredil na vlastné podnikanie.

zväčšiť Futbalista Cristiano Ronaldo na zápase v... Foto: SITA/AP, Massimo Paolone
Futbalista Cristiano Ronaldo na zápase v talianskej Cesene. Futbalista Cristiano Ronaldo na zápase v talianskej Cesene.

Tridsaťpäťročnému športovcovi v ňom nepochybne pomáha aj jeho vlastný vzhľad. Je atraktívny pre ženy, pre mnohých mužov je zase vzorom. A to určite pomáha aj v predaji artiklov, ktoré sú akokoľvek spojené s jeho menom.

Futbalista sa pritom pred pár dňami vrátil na ihrisku po pauze, ktorú spôsobila jeho pozitívna diagnóza na vírus covid-19, o ktorej informoval 13. októbra. Minulý piatok jeho klub Juventus Turín následne informoval o tom, že Ronaldov test na koronavírus bol znovu negatívny a tak mohol nastúpiť na zápas.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy
1 debata chyba
Viac na túto tému: #spodná bielizeň #koronavírus #futbal #Cristiano Ronaldo

+ Po prebudení si dajte pohár studenej vody, naštartuje vás do nového dňa.
Nezabúdajte si plniť svoju prácu,...

+ Redukujte hmotnosť pomaly, precízne a hlavne opatrne.
Presaďte si v práci svoj názor.
...