Kylie Minogue spomína: Dídžej zahral môj hit a už mi posielali privátny jet

V piatok vydala dlhoočakávaný nový album. Aj pri tej príležitosti sa speváčka Kylie Minogue zdôverila, ktorú skladbu svojej kariéry vníma ako svoju najobľúbenejšiu.

10.11.2020 10:00
Kylie Minogue Foto: ,
Kylie Minogue vyzerá v posledných rokoch takmer nemenne.

Odpoveď, ktorú adresovala v rozhovore s portálom Junkie, možno až tak veľa jej priaznivcov neprekvapí. Ide totiž o jej svetový megahit Can't get you out of my head. „Pamätám si akurát na ten pocit, to uveličenie, keď som si v duchu hovorila: ‚Bože, čo to počúvam, veď to je úžasné‘,“ citoval speváčku britský Daily Mail.

Pôvodne bola vraj pieseň ponúknutá speváčke Sophie Ellis Bextorovej aj formácii S Club 7, vybrala si ju však Kylie Minogue a urobila tak jeden z kľúčových krokov svojej kariéry. Skladba sa totiž stala medzinárodným hitom a austrálska rodáčka s ňou zabodovala dokonca v USA, kde sa jej zvyčajne až tak nedarilo.

Obal albumu "Disco" od... Foto: SITA/AP
Obal albumu "Disco" od speváčky Kylie Minogue. Obal albumu "Disco" od speváčky Kylie Minogue.

„Amerika skrátka nebola môj trh. Ale s tou pesničkou, vlastne som nemala ani amerického agenta, ale keď pesničku zahral dídžej, ďalšia vec bola, že pre mňa americké vydavateľstvo poslali privátne lietadlo a chcelo, aby som okamžite priletela a urobila promo vystúpenia,“ opísala svoje spomienky Minogue.

Počas prvej vlny pandémie a pobytu v karanténe sa speváčka sústredila na nahrávanie nových skladieb, ktorých výsledkom je album pod názvom Disco. Speváčka z neho už vypustila niekoľko singlov, pričom najmä u tanca a zábavy chtivých poslucháčov mali okamžite skvelú odozvu. Či sa jej s niektorou z nich podarí taký svetový úspech ako s popevkom „la la la“ a opakovaním refrénu, že „vás nedokáže dostať zo svojej hlavy“, ukážu až najbližšie dni.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy
debata chyba
Viac na túto tému: #Kylie Minogue #hit #album

+ Plánujte si svoje dni dopredu, nenechávajte všetko na náhodu.
Pokračujte aj vo chvíli, keď to už kolegovia...

+ Na bolesť hlavy by vám dnes mohol pomôcť čaj, vyskúšajte.
Vopred dohodnite termín dovolenky, inak vás nadriadený...