Vo forme? DiCaprio má od nej ďaleko, je z neho pupkatý 'tatko'

11.11.2020 00:52

Niektorí hollywoodski herci sa idú "zodrať" v posilňovni a pod vedením osobného trénera, aby aj v zrelom veku vyzerali vyšportovane a mohli získavať úlohy v akčných filmoch. Prípad oscarového Leonarda DiCapria to ale nie je.

Herec Leonardo DiCaprio na pláži predviedol...
Herec Leonardo DiCaprio na pláži predviedol svoju "formu". Autor: RMBI / BACKGRID / Backgrid USA / Profimedia

Hrdina snímok ako Revenant, Nespútaný Django či Titanic sa pred pár dňami objavil na pláži v Malibu, kam zavítal aj so skupinou priateľov. Paparazzovia však hviezdu okamžite vyňúrali a, ako inak, aj fotografovali. Zábery, ktoré vznikli hovoria jasne. Z niekdajšieho idolu tínedžeriek a mladých žien je dnes už typický americký „tatko“.

Nie, herec sa síce stále neoženil a nemá ani potomka, jeho forma z pláže však naznačuje, že nepatrí práve medzi fanúšikov cvičenia a zdravého jedálnička, ktorý tvorí veľkú časť výsledku na podobe mužskej aj ženskej figúry. Štyridsaťpäťročný DiCaprio na pláži predviedol výrazné bruško, po náznaku svalov ani stopy.

Herci Emile Hirsch (vľavo) a Leonardo DiCaprio...
Herci Emile Hirsch (vľavo) a Leonardo DiCaprio spoločne na pláži v Malibu. Autor: RMBI / BACKGRID / Backgrid USA / Profimedia

Samozrejme, ak je takto spokojný on sám, nemá zmysel ho kritizovať alebo mu niečo vyčítať. O filmové ponuky stále nemá núdzu a namiesto akčného žánru, v ktorom by sa mu asi svaly zišli, sa skôr orientuje na vážne role. A po jeho boku je stále jedna z najkrajších modeliek planéty, inak tiež ašpirujúca herečka Camila Morrone.

Len pre zaujímavosť však tiež treba dodať, že jedným z priateľov, ktorí sa s DiCapriom na pláži nachádzali, je aj jeho kamarát a kolega Emile Hirsch. Ten sa pred objektívmi paparazzov tiež vyzliekol do plážových šortiek a zaujal najmä tým, že sa zjavne počas nedávnej karantény dostal do formy. Nie je to tak dávno, čo Hirscha zachytili paparazzovia pri joggingu v uliciach LA a pár mesiacov na to sa jeho forma viditeľne zlepšila. Každopádne, medzi ním a jeho kamošom DiCapriom je desaťročný rozdiel, ktorý hrá v Hirschov prospech.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#pláž #paparazzovia #Leonardo DiCaprio #forma
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Vašu kondíciu a psychickú pohodu by vám mohol závidieť nejeden človek.
Dnes stratíte, zajtra môžete...

+ Dávajte si pozor na psychickú únavu, tá je pre telo najhoršia.
Očakávajte poriadne ťažké pracovné obdobie,...