Nečakané! Mama vojvodkyne Kate sa ozvala cez Instagram. Jej foto? Posúďte

15.11.2020 00:00
Britain Michael a Carole Middletonovci, rodičia...
Michael a Carole Middletonovci, rodičia vojvodkyne Kate. Autor: ,

Nie je žiadnym tajomstvom, že mama vojvodkyne Kate, sympatická Carole Middleton (65), žije svoj život mimo médií a rozhovory takmer neposkytuje.

Zatiaľ, čo jej staršia dcéra je jednou z najsledovanejších žien sveta, ona sa drží v úzadí a nemá potrebu sa nijako mediálne zviditeľňovať. Na záberoch sa objavuje len počas zvláštnych rodinných príležitostí, akými boli napríklad krsty jej vnúčat.

Preto jej aktuálne prihlásenia sa cez Instagram ich rodinnej firmy „Party Pieces“ poriadne prekvapilo verejnosť. Sympatická 60-nička napísala, aké Vianoce bude mať tento rok. Sviatky budú kvôli pandémii a s ňou spojeným obmedzeniam iné ako obvykle. Carole Middleton sa tak pripravuje na to, že sa cez sviatky nebude môcť dať dokopy svoju rodinu. Matka vojvodkyne Catherine naznačuje, že ich nestrávi so svojimi deťmi a vnúčatami.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Party Pieces (@partypieces)

„Možno sa nebudeme môcť dať dokopy, ale po roku akým bol 2020 si musíme spomenúť, čo je počas Vianoc obzvlášť dôležité,“ napísala okrem iného a dodala: „Väčšinou mi moje vnúčatá pomáhajú so zdobením stromčeka. Tento rok ich poprosím cez video-hovor, aby mi povedali, kam akú ozdôbku zavesiť.“

Okrem zverejneného statusu 65-ročná Carole prekvapila aj fotografiou, na ktorej pózuje oblečená vo sviatočnom, opretá o vyzdobenú komodu, na tvári jej svieti srdečný úsmev. Aj týmto spôsobom nabáda ľudí, aby si vyzdobili príbytky dekoráciami z ich rodinného internetového obchodu.

Carole Middleton a jej manžel Michael (71) žijú v Bucklebury, čo je 80 kilometrov vzdialené mestečko od Londýna a celkovo majú štyri vnúčatá – tri deti vojvodkyne Kate a jedného syna Pippy.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#vojvodkyňa Kate #Carol Middleton
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Mali by ste brať s vážnosťou riziká striedania partneriek.
Investujte do vzdelania detí, nie sú to...

+ Svieži dych určite nedosiahnete pravidelným fajčením cigariet.
Pripomeniete partnerovi finančné...