Deti, teraz neklopte na dvere! McConaughey sa venuje manželke aj v karanténe

18.11.2020 00:00

Zvládnuť karanténu ako rodina nemusí byť jednoduché. Vie o tom svoje aj herec Matthew McConaughey, ktorý priznal, že uplynulé mesiace dali jemu aj jeho manželke Camile poriadne zabrať.

Herec Matthew McConaughey a jeho manželka...
Herec Matthew McConaughey a jeho manželka Camila Alves v kreácii Georges Hobeika. Autor: SITA/AP, Richard Shotwell

V rozhovore s moderátorkou Ellen DeGeneresovou oscarový herec uviedol, že uplynulé mesiace boli pomerne náročné. Pod jednou strechou ich strávili s manželkou s ich troma deťmi a tiež hercovou 88-ročnou mamou Kay.

„Už to trvá dosť dlho na to, aby som mohol odpovedať, keď sa ma niekto opýta, koľko detí máte doma, že odpoviem štyri. 12, 10, 7 a 88-ročné. Vždy chodí do postele až po mne a zobúdza sa predo mnou,“ opísal McConaughey. „Už je to sedem mesiacov, čo takto fungujeme a niekedy je to náročné,“ komentoval herec.

„Niekedy absolvujete deň a je toho toľko, učiť sa s deťmi online, každého nastaviť, pripraviť jedlo, ja sa venujem mojej práci, Camila robí niečo svoje a niekedy je večer poldesiatej, desať hodín a my sa na seba pozrieme a hovoríme si: ‚Ahoj, ako sa máš?‘,“ opísal situáciu americký herec.

Zároveň však manželku pochválil, že je skvelý plánovač. „Stále sa zlepšujeme a Camila dokáže vytvoriť plán, ktorý nie je len o deťoch, ale myslí aj na nás. Takže im jednoducho povieme, deti, teraz nám nebudete klopať na dvere. Máme nejaký čas len sami pre seba,“ doplnil McConaughey.

Päťdesiatjedenročný herec v uplynulých dňoch predstavil v USA jeho vlastné memoáre – knihu Greenlights, v ktorej otvorene hovorí o svojej kariére, ale aj súkromnom živote.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#Matthew McConaughey #karanténa #deti #Camila Alves
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Očista tela nie je zbytočná, aj vy sa budete cítiť oveľa lepšie.
Nepodceňujte svojho zamestnávateľa,...

+ Spoločenskou hrou budete trénovať ruky, hovorené slovo aj pamäť.
Dávajte pozor na stratu,...