Toto je najsexi muž planéty za rok 2020! People korunoval hviezdu hitu Creed

18.11.2020 11:29

Ani pandémia, ktorá výzrazným spôsobom poznamenala rok 2020, nezabránila americkému magazínu People v jeho výročnom rebríčku najsexi mužov. Titul toho najsexi prisúdili 33-ročnej hviezde hitov Creed či Čierny panter.

Herec Michael B. Jordan je najsexi muž podľa...
Herec Michael B. Jordan je najsexi muž podľa magazínu People za rok 2020. Autor: SITA/AP, Willy Sanjuan

Reč je o hercovi Michaelovi B. Jordanovi, ktorého americký šoubiznisový časopis, menoval za najpríťažlivejšieho muža súčasnosti. Herec je už tretím Afroameričanom, ktorý nastupuje na pomyselný trón. V predchádzajúcich dvoch rokoch titul prisúdil časopis People spevákovi Johnovi Legendovi a hercovi Idrisovi Elbovi.

„Je to cool pocit,“ komentoval Jordan v rozhovore pre magazín People. „Viete, všetci si robili srandu, že toto je asi jediný titul, ktorý nezískal a je to tam. Je to dobrý klub, ktorého môžem byť súčasťou,“ zložil poklonu aj svojim predchodcom.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa People Magazine (@people)

Tridsaťtriročného hrdinu hitov Creed, ktoré sú akýmsi voľným pokračovaním osudov postáv z hitu Rocky, vraj za najnovšie ocenenie pochválila aj rodina. „Kým ešte bola moja stará mama nažive, zbierala všetky zmienky o mne. Moja mama a rovnako aj tety ich teraz spätne čítajú. Toto bude jedna z vecí, ktorá dostane čestné miesto,“ uviedol na margo vydania magazínu, na obálke ktorého pózuje.

Jordana už v minulosti mnohí internetoví fanúšikovia chválili za fyzickú formu, ale aj štýl, ktorým sa prezentuje na verejnosti. V našej galérii si môžete pozrieť niekoľko dôkazov, že je to skutočne fešák a zaslúžene aj módna ikona.

Herec
		Michael B.
		Jordan.
Herec
		Michael B. Jordan na premiére
		filmu...
+10Herec Michael B.
		Jordan.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#People #najsexi muž #Michael B. Jordan
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Je načase prestať s vašim zlozvykom, škodí to nadmieru vášmu zdraviu.
Skúste investovať rozumne, zúročí sa...

+ Pokúste sa vyhnúť sa stresu v práci aj doma, neprospieva to vášmu zdraviu.
Nerobte unáhlené rozhodnutia vo...