Na Instagrame Williama a Kate sa objavila smutná správa! Fanúšikov nenechala chladných

23.11.2020 14:01
Princ William a jeho manželka Kate, vojvodkyňa...
Princ William a jeho manželka Kate, vojvodkyňa z Cambridge na akcii v Buckinghamskom paláci. Autor: ,

Princ William, vojvodkyňa Kate a ich tri deti prišli o domáce zviera.

Ako dvojica uviedla na Instagrame, ich čierny kokeršpaniel Lupo počas víkendu zomrel po deviatich rokoch, ako sa dostal do ich rodiny.

„Sme veľmi smutní, že náš drahý pes Lupo minulý víkend zomrel,“ napísal kráľovský pár k zverejnenej fotografii ich psa. „Bol súčasťou našej rodiny deväť rokov a bude nám tak chýbať.“ Pes Lupo robil rodine spoločnosť aj na niektorých oficiálnych záberoch, objavoval sa aj na fotografiách princa Williama, keď sa zúčastňoval na póle. Fanúšikovia kráľovského páru reagovali, prejavili účasť nad stratou domáceho miláčika. „Prísť o psíka po toľkých rokoch je ťažké, držíme palce,“ aj v takomto duchu sa niesli správy pod zverejneným obrázkom.

Záber, ktorý zhotovil Michael Middleton, otec...
Záber, ktorý zhotovil Michael Middleton, otec vojvodkyne Catherine zachytáva kráľovskú rodinku. Na snímke je princ William s manželkou Catherine a synom Georgom. Spolu s nimi pózujú aj psí miláčikovia retriever Tilly a kokršpaniel Lupo. Autor: SITA/AP, Michael Middleton

Anglický kokeršpaniel pochádza z vrhu sučky Elly, ktorú vlastnia rodičia vojvodkyne Kate, Michael Middleton (71) a Carole Middleton (65). Brat vojvodkyne, James Middleton (33), dal v roku 2011 Williamovi a Kate Lupa ako svadobný dar. „Bolo mi potešením dať im toto šteniatko,“ povedal vtedy brat Catherine pre ABC News.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Vypnúť reklamu
0 debata debata
Viac na túto tému: #vojvodkyňa Kate #princ William

+ Neschudnete ak nebudete chcieť, sladké pochúťky vám k tomu nepomáhajú.
Nemajte strach z novej práce,...

+ Samota vám na pár dní prospeje, užite si tieto svoje dni.
Pri peniazoch dajte nie len na rady odborníkov,...