Nahá Dara Rolins v klipe! A keď sa už oblečie, tak... tento kúsok jej ledva zakryje...

24.11.2020 10:59
Záber z videoklipu ku skladbe Pena od speváčky...
Záber z videoklipu ku skladbe Pena od speváčky Dary Rolins. Autor:

U speváčky Dary Rolins je už verejnosť takpovediac zvyknutá na odvahu a provokáciu. Napriek tomu ešte stále dokáže novými počinmi "rozbúriť vlny".

Štyridsaťsedem­ročnej rodáčke z Bratislavy sa to podarilo aj novým videoklipom ku pesničke Pena, ktorý mal premiéru len pred pár dňami. Rolins sa v ňom opäť predvádza ako zvodná žena a skutočná sexbomba.

Ak svet zvykne ospevovať, ako vo svojom veku famózne a sexy vyzerá napríklad taká Jennifer Lopez, podobné by malo platiť aj pre známu Slovenku. Rolins totiž ponúka dôkaz za dôkazom, že keď príde na fyzické prednosti, konkurovať môže aj omnoho mladším dámam.

Záber z videoklipu ku skladbe Pena od speváčky...
Záber z videoklipu ku skladbe Pena od speváčky Dary Rolins.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: Youtube/Dara Rolins

V jednom zábere má na sebe oblečené len čierne body s mimoriadne vysoko vykrojenou nohavičkovou časťou. Jej oblasť rozkroku zakrýva len tenučký pásik látky, pred kamerou sa vlnia bezchybní stehná a vidieť aj kúsok vyšportovaného bruška. Na ďalšom sa speváčka predvádza nahá v bielych plachtách, raz zviera nôž, inokedy sa hrá s granátovým jablkom (inak symbolom sexuality a hriechu, práve granátové jablko vraj dala Eva Adamovi v raji).

Záber z videoklipu ku skladbe Pena od speváčky...
Záber z videoklipu ku skladbe Pena od speváčky Dary Rolins.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: Youtube/Dara Rolins

O nové video Rolinsovej sa postaral fotograf Lukáš Kimlička. Dvojica sa opakovane vracia k spolupráci, keďže Kimlička pravidelne fotografuje slovenskú hudobnú divu pre rozličné magazíny či reklamné kampane.

Samozrejme, video k singlu Pena vyvolalo aj kritické reakcie. Týkajú sa najmä komentovania toho, že Dara Rolins by už s podobnými provokáciami mala prestať. Speváčka na to odpovedala už dávnejšie sama. "Som žena v prvom rade. A či sa to niekomu páči, alebo nie, chcem si to užiť,“ uviedla pred časom na kritiku záberov pre magazín Grade, na ktorých pózovala nahá (opäť Kimličkovi).

A ako sa vám páči nové video?

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#videoklip #provokácia #pena #nahota #Lukáš Kimlička #Dara Rolins
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Chýba vám dostatočné množstvo spánku, naučte sa zaspávať osamote.
Šetrite na nové bývanie, po ktorom...

+ Budete cítiť bolesť v dolných končatinách, pedikúra vám rozhodne pomôže.
Peniaze, ktoré máte neskrývajte...