Lucka Vondráčková posiela odkaz: Vráť sa domov!

25.11.2020 00:00
vondráčková
Lucie Vondráčková a Sámer Issa počas nakrúcania kipu ku skladbe Vrať se. Autor:

Česká herečka a speváčka Lucka Vondráčková spojila sily s kolegom Sámerom Issom.

Pred dvoma rokmi sa speváčke a herečke Lucke Vondráčkovej rozpadlo manželstvo s hokejistom Tomášom Plekancom. Obaja si už žijú svoje nové životy – Plekanec po boku novej partnerky, tenistky Lucie Šafářovej, s ktorou už vychováva dcérku Leontýnku. Vondráčková je oficiálne single a svoj čas venuje najmä dvom synom, ktorých otcom je práve slávny hokejista – Adamovi a Matyášovi.

Slávnu 40-ničku však zamestnáva aj spevácka a herecká kariéra. Aktuálne naspievala nový duet s kolegom Sámerom Issom, ktorého názov znie Vráť sa. Text smutnej balady je práve o osamelosti a pocitoch po rozchode, často v nej odznievajú vety ako „Vráť sa a Vráť sa domov.“ Nečudo, že fanúšikom speváčky sa smutný odkaz z jej úst spája práve s porozchodovým obdobím, ktoré prežila potom, čo sa jej rozpadlo manželstvo.

Vondráčková, ktorá po príchode z Kanady, kde žila s exmanželom, býva aj so synmi v Prahe, sa vrhla aj do hereckej práce. V roku 2019 sa objavila vo filme Leto s gentlemanom, v ktorom si zahrala jednu z vedľajších rolí. Pred kamerami stvárňovala dcéru hlavnej dvojice v podaní Aleny Antalovej a a Igora Bareša. Jej partnera pred kamerami stvárnil český krásavec, herec Miroslav Šimůnek.

Lucie Vondráčková a Miroslav Šimůnek v snímke...
Lucie Vondráčková a Miroslav Šimůnek v snímke Leto s gentlemanom. Autor: Bioscop

V lete 2020 sa zasa pred kamerami predviedla ako krásna nevesta, zahrala si v klipe k jej novinke s názvom Růže. Jej pomyselná svadba však dobre nedopadla, v klipe spred oltára utiekla.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#Sámer Issa #Lucie Vondráčková #Tomáš Plekanec
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Uvoľníte z napätia, ktoré sa s vami zahráva ako na hojdačke.
Prečo chcete rozdávať peniaze tam, kde ich...

+ Nemusíte prepadať smútku, život pokračuje ďalej a vy ste jeho súčasťou.
Potrebujete viac peňazí ako máte,...