Martausová teda nezaháľa! Na Vianoce prináša kúsok seba v novej skladbe

Sima Martausová má tvorivé obdobie. Po nedávnych Červených poliach k filmu Správa prichádza s ďalšou novinkou. Vianočnou skladbou s názvom Tancujú zvony.

03.12.2020 13:00
Speváčka Sima Martausová. Foto:
Speváčka Sima Martausová.
debata

Keďže náš nový album vychádza v zimnom období pred Vianocami, povedali sme si, že ako bonus zaradíme aj jednu vianočnú pieseň. Pôvodne sme ju s kapelou nahrali v štúdiu, neskôr sme do spolupráce prizvali symfonický orchester a dievčatá zo zboru SRo," uviedla pre médiá aktuálna držiteľka ocenenia OTO v kategórii speváčka.

Do piesne sa snažila vložiť radosť, vďačnosť, lásku aj samú seba. Aranžmány pre orchester napísal Adrián Harvan, dirigentskej paličky sa zhostil Adrián Kokoš, autorkou hudby aj textu je tradične samotná Sima.

Skladba je súčasťou šiesteho autorského albumu Simy Martausovej, ktorý dostal názov Oslobodená podľa piesne, ktorá celý album otvára. Ponúka trinásť piesní a dva bonusy.

„Na nahrávanie som pozvala zaujímavých hostí, ktorých si vážim ľudsky aj umelecky. V mnohých piesňach počuť nielen môj hlas, ale aj hlasy mojich priateľov, o to viac je pre mňa tento album vzácny a osobný, práve obsadením bude pestrejší ako predošlé. Vložila som doň nielen svoje piesne, ale aj kúsok svojho srdca. Keďže sme za posledné mesiace mali menej koncertov, chceli sme potešiť našich fanúšikov a ‚byť s nimi‘ aspoň takýmto spôsobom,“ doplnila speváčka, ktorá naposledy zaujala titulnou skladbou k slovenskému filmu Správa.

debata chyba
Viac na túto tému: #Vianoce #skladba #Sima Martausová

+ Vyberajte vhodný typ hydratácie práve pre svoju pokožku.
Šetrite, avšak si dávajte pozor na čom šetríte....

+ Nájdite čas na relax, zmierni to stres.
Úspech v podnikaní je blízko, verte svojim schopnostiam....