Problémy v slávnej tenisovej rodine Graf-Agassi! Kto sa postaral o škandál?

04.12.2020 00:00
Rok 2014: Tenistka Steffi Graf a jej manžel...
Tenistka Steffi Graf a jej manžel Andre Agassi na archívnej snímke. Autor: ,

Rozruch aktuálne spôsobila staršia sestra slávneho tenistu, Rita Agassi (59).

V roku 1999 sa začala rodiť láska medzi tenisovými hviezdami – Steffi Grafovou a Andrem Agassim. Niekdajší zaľúbenci, ktorí sa v roku 2001 postavili pred oltár, sú spolu dodnes. Žijú v spokojnom manželstve neďaleko Los Angeles a vychovávajú dve ratolesti – syna Jadena Gila (18) a dcéru Jaz Elle (16). Zatiaľ, čo ich manželstvu sa škandály vyhýbajú celé roky, rozruch aktuálne spôsobila staršia sestra slávneho tenistu, Rita Agassi (59).

Tá svoje problémy so synom Skylarom Gonzalesom (34) začala podľa nemeckých médií riešiť verejne, aj na internete. To spôsobuje problémy v slávnej rodine. Podľa mnohých správ v médiách Rita vyhodila svojho syna z domu a už s ním nechce mať nič spoločné. „Sme od seba, už s ním nehovorím,“ napísala švagriná Steffi Grafovej na Instagrame pod fotografiu svojho syna. „Teraz osirel. Modlite sa za neho. Teraz už nemá rodičov a môže byť rád, že má stále strýkov a tety, ktorí sú tu pre neho.“

Týmito „strýkami a tetami“ sú zjavne Steffi Graf a Andre Agassi. Údajne poskytli ich synovcovi pomocnú ruku a prijali ho domov. Už po smrti jeho otca, Pancha Gonzalesa, ktorý bol tiež tenistom, stáli Steffi a Andre pri švagrinej a jej synovi, platili ich účty a dokonca aj pohreb. Čo konkrétne stojí za rodinným sporom a čo má synovec slávneho tenisového páru na rováši, keď ho matka vyhodila z domu, médiá neuvádzajú.

Ešte v roku 2017 bolo v rodine všetko v poriadku, keďže počas Vianoc Rita Agassi zverejnila sviatočný záber so synom na facebooku. Následne, ako informuje nemecký magazín Bunte, sa však Skylar vydal na zlú životnú cestu, ktorá sa jeho matke nepáčila. A opäť napísala krátky komentár pod zverejnený záber syna. „V minulosti bol zlatým dieťaťom rodiny, teraz je jej čiernou ovcou.“

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#Steffi Graf #Andre Agassi
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Máte dosť svojich problémov, šetrite sa a budete celkom v pohode.
Nepanikárte z vysokých cien, viete...

+ Uvoľníte z napätia, ktoré sa s vami zahráva ako na hojdačke.
Prečo chcete rozdávať peniaze tam, kde ich...