Polmilióna pred Vianocami? Kardashian chce byť štedrá, obdaruje tisícku ľudí

23.12.2020 00:00

Rok 2020 bol náročný pre väčšinu z nás. Pre mnohých aj finančne. To si vraj dobre uvedomuje aj internetová hviezda a celebrita Kim Kardashian.

Televízna a internetová osobnosť Kim Kardashian...
Televízna a internetová osobnosť Kim Kardashian na vyhlásení Creative Arts Emmy Awards. Autor: SITA/AP, Jordan Strauss

Ako informuje portál PageSix.com, štyridsaťročná influencerka sa rozhodla pred vianočnými sviatkami siahnuť do vlastného vrecka a obdarovať pár stoviek ľudí. Teda presne tisíc z nich. Každému venuje finančnú hotovosť vo výške 500 dolárov, čo dohromady tvorí sumu pol milióna dolárov.

„Viem, že rok 2020 bol skutočne ťažký a ľudia sa trápia a obávajú sa toho, ako budú platiť nájom, dajú jedlo na stôl alebo darček pre deti pod stromček,“ napísala Kim Kardashian. „Chcem šíriť lásku tým, že pošlem 500 dolárov tisícke ľuďom,“ doplnila na svojom profile na Instagrame a zverejnila tiež postup, ako je možné stať sa jedným z „výhercov“.

Majetok jednej z najznámejších členiek televíznej rodiny, ktorej slávu priniesla reality-šou Keeping up with Kardashians, ale tiež početné škandály a medializácia na sociálnych sieťach, sa odhaduje na 900 miliónov dolárov. Podobne sa darí však aj jej najmladšej sestre, influencerke a podnikateľke v biznise s krásou Kylie Jennerovej. Len 23-ročná Američanka údajne tiež disponuje majetkom a akciami vo výške viac ako 900 miliónov dolárov.

Len pre zaujímavosť, zvyšok rodiny sa s dvoma spomenutými sestrami nemôže porovnávať ani zďaleka. Ako uvádza Standard.co.uk, za Kim a Kylie nasleduje Khloe Kardashian s odhadovaným majetkom 40 miliónov dolárov.

Rok
		2006: Pár rokov dozadu mala
		televízna...
Televízna
		osobnosť Kim Kardashian v roku
		2006.
+37Paris Hilton (vľavo) a
		Kim Kardashian
		spoločne...

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Vianoce #štedrosť #pomoc #Kim Kardashian #dar
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nekonzumujte dnes toľko sladkostí, nechajte telo oddýchnuť.
Úspech máte na dosah, skúste sa trochu viac...

+ Počasie ešte stále nie je také teplé, ako si myslíte, pozor, je zradné.
Nebuďte nervózny, dnes je len zlý...