Bond-girl Tanya Roberts je nažive, bojuje v nemocnici! Správy o smrti hovorca poprel

Americká herečka Tanya Roberts, ktorá sa účinkovaním vo filme Vyhliadka na smrť z roku 1985 zapísala do dejín kinematografie ako jedna z Bond girl, je stále nažive.

05.01.2021 08:37
Tanya Roberts Foto: ,
Tanya Roberts na zábere z roku 2007.
debata

Jej hovorca Mike Pingel tak v noci na utorok poprel svoje pôvodné informácie o jej úmrtí, ktoré podľa neho vznikli nedorozumením v komunikácii s herečkiným partnerom Lancom O'Brienom.

Pingel pre agentúru AFP uviedol, že 65-ročná herečka je stále v kritickom stave hospitalizovaná v nemocnici Cedars-Sinai v Los Angeles. S odvolaním sa na ochranu súkromia odmietol poskytnúť bližšie informácie o Robertsovej sta­ve.

Roger Moore a  Tanya Roberts v bondovke z roku... Foto: Profimedia
Roger Moore a Tanya Roberts Roger Moore a Tanya Roberts v bondovke z roku 1985 Vyhliadka na smrť.

Magazín Hollywood Reporter s odvolaním sa na blízkych herečky informoval, že Robertsovej prišlo nevoľno na Štedrý deň, keď sa vracala z prechádzky so psami. Po prevoze na kliniku Cedars-Sinai v Los Angeles ju museli napojiť na pľúcnu ventiláciu.

Svoju filmovú kariéru začala Robertsová v 70. rokoch, keď sa prestala venovať modelingu a sústredila sa na účinkovanie v televízii a filmoch. V 80-tych rokoch sa Tanya Roberts, vlastným menom Victoria Leigh Blum, predviedla ako Julie Rogers (1980–1981) v kultovej sérii „Charlieho anjeli“. V roku 1981 sa vyzliekla pre titulku magazínu Playboy. O pár rokov neskôr hrala hlavnú rolu vo filme Sheena (1984) a objavila sa v mnohých ďalších snímkach.

Jej najslávnejšou úlohou bola bondovka Vyhliadka na smrť (A View to a Kill) po boku Rogera Moora, kde stvárnila Bond-girl Stacey Stuttonovú. Naposledy hrala Tanya Roberts v seriáli Tie roky sedemdesiate…

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Bond-girl #Tanya Roberts

+ Športom a upravenou stravou znížite hmotnosť, s ktorou nie ste spokojní.
Vedľajší príjem by vám uľahčil...

+ Vyhýbajte sa adrenalínovým športom, mohli by ste mať problémy so zdravím.
Budete mať otvorenú cestu k úspechu,...